מזכה הרבים הגאון רבי יגאל כהן חזר בו, ומצטרף לרבו הגר"מ מאזוז

ראש מוסדות 'יביע אומר' מזכה הרבים הגאון רבי יגאל כהן שליט"א מצטרף לרבו מרן ראש הישיבה הגאון רבי מאיר מאזוז שליט"א ומצהיר על תמיכה בתנועת 'הן'

ראש מוסדות 'יביע אומר' מזכה הרבים הגאון רבי יגאל כהן שליט"א מצטרף לרבו מרן ראש הישיבה הגאון רבי מאיר מאזוז שליט"א ומצהיר על תמיכה בתנועת 'הן' בראשות הרב ניר אריאל. לרבי יגאל כהן השפעה אדירה בעיר בני-ברק ותלמידים רבים המצייתים ומצביעים כדעתו-דעת תורה. רבי יגאל צירף את חתימתו בליל שישי האחרון ב' בחשון על מכתב התמיכה שכתב הגר"מ בערב יום כיפור וכתב: "גם אני הקטן מצטרף".

את המכתב החתום בדבר תמיכתו מסר הרב יגאל כהן ליו"ר הרשימה בבני ברק הרב ניר אריאל והרעיף עליו דברי שבח, מתוך היכרותו רבת השנים עם הרב אריאל.

 

בנוסף בחמישי האחרון, כינס הרב יגאל את אברכי הכולל, ואמר להם, לכל מפלגה יש לה דעת תורה, מורי ורבי זה הגר"מ מאזוז, בכל דבר שאני עושה או שאני מסתפק אני שואל אותו ומה שהרב אומר לי קדוש, ולכן גם בענין הבחירות אני עושה מה שהרב שלי מורה, ואצביע 'הן', ואני מבקש שכל מי ששומע לי יתמוך במפלגה של הרב.

גורמים במפלגת 'הן' טוענים כי בימים האחרונים מורגש סחף גדול מציבורים רחבים בעיר בני ברק והתחושה היא כי גם בקרב המגזר הליטאי והחסידי מתגבשת תמיכה רחבה לצד תמיכת הציבור הספרדי בעיר שרואה בתחייתה של מפלגת 'הן' בשורה מרנינה שתביא בכפיה רוח חדשה למועצת העיר ותחייב את נציגי הציבור לעבוד עבור הציבור ולדווח לו בשקיפות על עשייתו. חברי המפלגה מבקשים להשיב את הכח לתושבים ולאפשר להם קשר ישיר עם נבחרי הציבור ללא צורך בפרוטקציות ובמתווכים.

בשטח מורגשת התגייסות רחבה של ציבור מגוון למען הצלחת המערכה. בפעם הקודם שהריץ הגר"מ מפלגה בבני ברק היא זכתה בשלושה נציגים והשאיפה הפעם להגדיל את ההישג לטובת ציבור התושבים. תמיכתו של הרב יגאל כהן מעניקה חיזוק משמעותי ומצרפת קהלים רחבים נוספים למפלגה.

לצד זאת יצויין כי אנשיו של הרב יגאל כהן טוענים, למרות המכתב והתמונות, כי הרב אינו תומך ברשימת יחד: "התפרסם כי הרב יגאל כהן תומך במפלגתו של מרן רה"י הגר"מ מאזוז שליט"א ואף התפרסם על כך שהרב יגאל כינס את האברכים וביקש מהם להירתם למען מפלגתו של הרב מאזוז וכו', אבל הדברים לא היו ולא נבראו".

אנשיו של הרב כהן הבהירו כי "הדבר היחיד שהוסכם בין הרב יגאל לבין מרן ראש הישיבה זה אך ורק שכל אחד יישמע לדעת רבותיו באשר הם ותו לא".

הם הבהירו עוד כי, "הרב יגאל תומך חד משמעית בסיעת ש"ס בבני ברק, ולא באף סיעה אחרת". בסיום ההבהרה הוסיפו כי "לא מצא הקב"ה כלי מחזיק ברכה לישראל, אלא השלום".

8 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בראש רשימת הן

  נו באמת… ראיתם את המצע של ניר אריאל. מבטיח דברים שלא ריאלים כלל, זה פשוט הופך להיות בדיחה שהופכת את כל ההסתכלות על הן ועל העומד בראשה ניר אריאל כלא מעשית כלל. מי יספור אותו בכלל בעיריה. ממש הזוי… הזוי…

  יוסי |
  הגב
 2. כל בר דעת מבין שעדיף לבחור בנציגי מרן הרב מאזוז ולא בעסקני שס שמבזים את רבניהם

  אני ומשפחתי נבחר כהוראת מרן שליט"א "הן"

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. עוד שקר מסדרת השקרים של 'הן' בבני ברק

  התאריך של מכתב התמיכה – ערב כיפור
  הרב יגאל כהן תמך בש"ס רק לפני ימים ספורים.
  כך שצריך לשנות את הכותרת
  מזכה הרבים הגאון רבי יגאל כהן חזר בו, ומצטרף לתמיכה בש"ס

  שרה |
  הגב
 4. גדולי ישראל יצאו בחריפות רבה נגד ר' מזוז

  תפסיקו להכתיר אותו אם אתם אתר של עץ

  נתי |
  הגב
 5. המון בהצלחה לתנועת הן

  חזקו ואמצו, ברכת מרן ראש הישיבה מאיר עיני ישראל הרב מאיר מאזוז שליט"א איתכם
  מהרב מאזוז לא נזוז

  חרדי |
  הגב