מזכיר המועצת לטובת הסטודנטים החרדים (הקלטה)

מזכיר מועצת גדולי התורה הרב אברהם רובינשטיין העניק ראיון אמש למשה גלסנר במהדורה המרכזית בקול ברמה ואמר כי מי שהתכלית שלו ללמוד מקצוע יכול ללמוד באקדמיה, האזינו. {"מי שרוצה ללמוד באקדמיה – שילך" }

סערת האקדמיות: לאחר שיתד נאמן יצא במחאה כנגד האקדמאיות החרדיות, מזכיר מועצת גדולי התורה הרב אברהם רובינשטיין העניק ראיון אמש למשה גלסנר במהדורה המרכזית  בקול ברמה  ואמר כי מי שהתכלית שלו ללמוד מקצוע יכול ללמוד באקדמיה, "כל מועצות הרבנים אסרו אקדמיה, אבל מי שהתכלית שלו ללמוד מקצוע ושאל את רבותיו יכול ללמוד באקדמיה. זה נאמר לאברכי כוללים, אם הוא מתנהג כחרדי הוא שייך לציבור החרדי ואפשר להדגיר אותו כחרדי, הציטוטים ממני בעבר אינם נכונים". התייחס מזכיר המועצת לגבי הועבדה שבאותו עיתון  פורסמה מודעה על האקדמייה.

"אדם שיוצא לפרנסתו מותר לו והוא צריך לעשות את זה הוא לא יכול מהכסף של הכולל להביא טרף לביתו מותר לו ללמוד נגרות כדי שיהיה נגר ואם מתאים לו להיות עו"ד שילך לאקדמיה ללמוד משפטים, מי שהתכלית שלו הוא מקום עבודה והוא חייב ללמוד מקצוע הוא יכול ללמוד כל מקצוע שהוא חפץ בו, רוב הסמינרים לו עושים בגרויות בכדי שיהיה מחסום שלא יצאו ללמוד באוניברסיטאות".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.