מזל טוב: הרב חנניה צ'ולק התארס

שמחה בבית 'עזר מציון': יו"ר הארגון, הרב חנניה צ'ולק בא בברית השידוכין שנה לאחר פטירת אשתו הרבנית לאה צ'ולק ע"ה.

הרב חנניה צ'ולק, יו"ר ארגון 'עזר מציון' התארס היום (שני) עם הגב' רות כהן מירושלים. שמחת הווארט התקיימה בשעה האחרונה בבית חבר מועצת גדולי התורה הגר"י זילברשטיין, הרב צ'ולק צפוי להיכנס לבית גדולי ישראל להתברך.

 

כזכור, לפני כשנה ושלושה חודשים הלכה לעולמה הרבנית לאה צ'ולק, מי שייסדה עם בעלה הרב חנניה צ'ולק את עמותת "עזר מציון", לאחר שהתמודדה עם מחלה קשה.

 
הרבנית צ'ולק פעלה עם בעלה כדי להגיש עזרה לחולי הסרטן הרבים בישראל, ויחד הם הקימו גם את בית אורנית המסייע לילדים ומבוגרים מהפריפריה המטופלים במרכז הארץ.

 

שבועות לאחר שחלתה שלח הרב צ'ולק מכתב לעובדי 'עזר מציון': "השבוע טולטלה משפחתנו טלטלה עזה, אשר גרמה לנו לעצור מלכת. בטוחני שכל אחד מאיתנו רוצה לנתב את ההרגשות, המחשבות והפעולות לאפיקים הנכונים.

"אנו מלאי תקווה שיושב בשמים יביט אל התחזקותנו, ישמע קול תפילותינו וישלח רפואתו וישועתו במהרה לרעייתי לאה אסתר בת שרה בתוך שאר חולי ישראל".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מזל טוב לרב צ'ולק שמצא את בת זוגו, ובהזדמנות זו אספר מנסיוני על הדבר הכי חשוב אצל בחורה וזה למצוא את השידוך שלה וכשתמצא את האהוב שלה היא תהיה אהובה ונאהבת, השידוכים בעולם החרדי, זה סיפור מאוד מורכב כחרדיה מודרנית חשתי את הבעיה הזו בכאב על בשרי כשהייתי כמה שנים בשידוכים ולא מצאתי את בחיר ליבי, חוץ מהקושי האובייקטיבי לחרדיה מודרנית כמוני למצוא בחור מתאים, היה לי עוד קושי, הסיפור שלי שמי שעזרה לי בעצות ובברכות שלה זו הרבנית יפה כהן מבני ברק המדהימה, שעזרה לי גם לרדת מהעץ הדימיוני שכשהורי חיפשו לי שידוך סירבתי להצעות רבות כי חפשתי את האביר על הסוס הלבן המושלם מחלומותי, היא עזרה לי בעצותיה לוותר על חלק מהחלום, כך נפגשתי והתחתנתי עם בעלי שדווקא אחרי שהתארסנו והתחתנו באהבתנו הגדולה אני רואה שהוא הרבה יותר טוב מכל מה שחלמתי ופשוט אין כמוהו אין עליו נקודה. בקיצור כל המלצה לכל אחת אם תרדי מהעץ, רק אז תמצאי שידוך מעולה, וגם אם אינך חרדיה קלאסית יש מישהו חרדי בדיוק כמוך שמחכה רק לך.

    יעל |
    הגב