מזל טוב: פינדרוס חוזר לתפקיד ה"סגן"

יצחק פינדרוס חבר מועצת עיריית ירושלים מונה הערב שוב לתפקיד סגן ראש עיריית ירושלים במקומו של עמיתו לסיעה ישראל קלרמן, בהצבעה שנערכה במועצת העיר, ועברה ללא מתנגדים אושר המינוי שייכנס לתקפו בעוד מספר ימים. {לאחר שנתיים}

יצחק פינדרוס חבר מועצת עיריית ירושלים מונה הערב שוב לתפקיד סגן ראש עיריית ירושלים במקומו של עמיתו לסיעה ישראל קלרמן, בהצבעה שנערכה במועצת העיר, ועברה ללא מתנגדים אושר המינוי שייכנס לתקפו בעוד מספר ימים.

בחירתו של פינדרוס התאפשרה סמגרת הסכם הרוצטיה הפנימי שנחתם בתוך 'דגל התורה' בעת מינויו של ישראל קלרמן לתפקיד ה'סגן' בתחילת הקדנציה, מינוי אשר נועד לשנתיים בלבד עד למחצית השניה של הקדנציה.

מינויים של שני סגני ראש עיר בשכר בעיריית ירושלים מתאפשר בזכות "חוק הג'ובים", שאושר לפני כחמש שנים על ידי הכנסת. על פי החוק, עיר בגודלה של ירושלים רשאית להעסיק 8 סגנים בשכר במקום שישה, כפי שהיה עד היום.

בכנסת טענו כי החוק קודם במרץ על ידי סיעת יהדות התורה בכנסת, כדי לאפשר את מינויו של סגן נוסף בשכר מסיעתם בעיריית ירושלים. יוסי דייטש מאגודת ישראל נותר בתפקיד ה'סגן' בשכר לאחר התפטרותו של קלרמן מהתפקיד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.