מזעזע! ח"כ צרצור בהתבטאות: "אברהם יצחק ויעקב היו מוסלמים"

ח"כ מסיעות הערביות איבראהים עבדאללה צרצור, תוקף את הטענות שארץ ישראל ניתנה מהקב"ה לאברהם אבינו לעם היהודי ואומר כי, "הטענה שאברהם היה יהודי "עומדת בניגוד מוחלט לעובדות ההיסטוריות" ועל הקוראן "מוכח בברור" שאברהם היה "מוסלמי" (כלומר הנכנע לאללה) והמאמין באל אחד (חניף). עוד אמר "גם יצחק ויעקוב לא היו יהודים אלא "חניפים מוסלמים".

בבערותו הרבה הסביר צרצור דבריו "השאלה הפשוטה היא, כיצד ייתכן שאברהם עליו השלום היה יהודי והוא חי כ-1,300 שנה לפני שההיסטוריה הכירה בקיומה של קבוצה המכנה עצמה יהודים?", והמשיך בהגיגיו ההזויים: "עובדה זו מנפצת מן היסוד את המסד שעליה בנו המקורות היהודיים את זכותם הדתית השקרית על פלסטין".

עוד אמר: "הקוראן עושה הבחנה ברורה בין בני ישראל, העם של משה ויהודים. בני ישראל נזכרים בקוראן בשמם לפני הופעתו של משה, וכאשר משה מביא בפניהם את השריעה של האסלאם הם נקראים העם של משה. ואולם, לאחר שהם דוחים את השריעה של האסלאם הקוראן מכנה אותם "היהודים", ושם זה נזכר בקוראן רק בהקשר שלילי כאשר משמיים זועמים על פשעיהם. מקורה של המילה יהודים במילה הערבית הדריך או הנחה, כלומר – אלה שהונחו בדרך הלא הנכונה וסטו מהאמת של האסלאם, לעומת זאת, הביטוי "בני ישראל" מופיע בקוראן אך ורק בהקשרים חיוביים כאשר בורא עולם מביע שביעות רצון מהתנהגותם, שכן הם היו היחידים באותה עת שהאמינו בא-ל אחד".

הדברים שאמר גרמו לסערה ברשת וחלקם השיבו לצרצור: "הקבוצה של צאצאי אדם הראשון – שנולדו מאדם הם היהודים.
ואילו צאצאי הקופים – שייכים יותר לצרצור. כך שהיסטוריית הקופים שונה מהיסטוריית בני האדם", עוד נאמר בתגובה: "ראש סיעת רע"ם תע"ל הינו צאצא ישיר לשימפנזות הקדומות, שאין לי מושג איך הגיעו לכנסת". ועוד תגובה: "ח"כ צרצור הלא מכובד, כמה פעמים מוזכרת ירושלים בקוראן? בדיוק כמו הידע שלך על אברהם, יצחק ויעקב".

צילום תמונה – פלאש 90

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.