מזעזע: עובדי המלון הכשירו אותו לחרדים – בשבת

תלונה של חילונים שהתרגזו על ה'הדתה' חשפה: מלון לאונרדו קלאב בים המלח – הכשיר את המקום לקבוצה החרדית בעיצומה של שבת קודש

האם מישהו מהקבוצה החרדית שהגיעה השבוע לנפוש במלון לאונרדו ים המלח – האמין שהעבודות לקבלתו במלון התקיימו בשבת?

כתבה ב'ידיעות אחרונות' הבוקר, שמספרת על "טענות על 'הדתה' שהגיעו לים המלח, חשפה: מלון לאונרדו קלאב בים המלח, הכשיר את המקום לקבוצה החרדית שבאה  למלון – בעיצומה של שבת קודש.

בעיתון צוטטו האורחים החילונים במלון לאונרדו קלאב כטוענים שהבריכה וחלקים נוספים במלון כוסו ביריעות, וכי ברחבי המלון הותקנו מחיצות הפרדה במהלך השבת בציפייה לאורחים חרדים. לטענתם, העבודות התרחשו במהלך השבת מבלי שעובדי המלון יעדכנו אותם.

העיתון אולי בא לספר על ה"הדתה" או משהו בדומה, אבל על הדרך חשף כי למרבה הזעזוע, עבודות לקבלת האורחים החרדים – התקיימו בעיצומה של השבת.

אחת האורחות, ט', סיפרה: "במהלך השהות כל הזמן עשו עבודות במלון. תלו יריעות בחוף ובבריכה. אמרו לנו שמגיעים דתיים וחרדים. בחדר שלנו התקלקל המזגן. המלון שומר שבת ואמרו שלא יכלו להביא טכנאי, אבל במהלך השבת עשו עבודות כדי להכשיר את המלון לחרדים".

על שלטים שנתלו ברחבי המלון נכתב כי "הרחצה בבריכה תהיה נפרדת לגברים ונשים". בנוסף, "תהיה הפרדה גם בחוף הים".

"בחיים לא קרה לנו מקרה כזה", סיפרה אורחת נוספת. "כל היום התעסקו בהכנות: עבדו על הכשרות בחדר האוכל, סגרו את הבריכה, שמו בדים. היינו אמורים להישאר עד יום ראשון אבל אנחנו לא יכולים להעביר את היום בבריכה המופרדת. אני מאוכזבת. זה פשוט לא הוגן".

ממלון לאונרדו קלאב נמסר בתגובה ל'ידיעות אחרונות': "אורחי המלון עודכנו על השינויים הזמניים ונמצאו פתרונות נקודתיים לכל מי שביקש".

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.