מזעזע: תינוק הותקף בשנתו ע"י חולדה

אימה בראשל"צ: חולדה הסתננה לבית בעיר ותקפה פעוט שישן במיטתו. אביו: "למזלנו החולדה היתה בריאה"

אימה בראשל"צ: תינוק בן חמישה חודשים נזקק לטיפול רפואי לאחר שהותקף ביום חמישי האחרון על ידי חולדה, בשעה שישן במיטתו בביתו בראשון לציון.

"בני בן ה-5 חודשים הלך לישון בסביבות השעה 20:00 ואני נרדמתי בסביבות 22:00…בשעה 23:00 בעלי צורח בבהלה, אני קופצת מהמיטה מוצאת אותו עומד בסלון עם ילדנו הפעוט כול פניו מכוסות בדם, דם אדום טרי", סיפרה האם בעמוד הפייסבוק שלה.

האם הוסיפה: "אני עומדת המומה ומנסה להבין מה קרה, אני רצה לחדרו של הילד ומוצאת חולדה בלול התינוק, חולדה ענקית. היא התנפלה על בני ונשכה את כל פניו, אוזניו וכפות ידיו".

ואילו האב סיפר בראיון לחדשות 2: "החולדה הייתה בתוך הלול עם התינוק…דבר ראשון הוצאתי את הילד, שפונה על ידי האמבולנס. אני נשארתי עם החולדה והרגתי אותו".

ההורים ביקרו את תפקודה של הרשות המקומית: "בצפון תל אביב זה לא היה קורה. אנחנו העירייה שנייה בארץ מבחינת התקציב. היו התרעות על חולדות באזור".

למרבה הנס, החולדה לא הייתה נגועה במחלות, מה שלא גרם לסיבוכים רפואיים. "אני פוחד מזה, אני חולם על זה בלילה. כל תנועה שאני קולט בקצה של העין אפילו נייר שזז אני קופץ ישר לראות מה זה. זה על הקצה של ההיסטריה", סיכם האב.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.