היסטוריה במודיעין עילית: יוני מזרחי והבית היהודי הגישו רשימות – והאם 'הפלג הירושלמי יציבו מעומד מול גוטרמן? – צפו בתמונות

 

היסטוריה במודיעין עילית: מספר רשימות הגישו את הרשימות לבחירות במודיעין עילית, הבית היהודי בראשות צפריר שרוני ורשימת חרדים בראשות יוני מזרחי.

ראשונים הגיעו נציגי הבית היהודי למתחם הביטחון בעיר והגישו את הרשימות,לאחר מכן הגיע יוני מזרחי שהוא מלווה בנציגי המפלגה הרב חיים חוברה וד"ר יעקב צדוק, ביציאה הם פגשו את הקולגה המתחרה מהבית היהודי, מזרחי סירב ללחוץ את ידו של יו"ר הבית היהודי שנלחם מולו בבחירות על קהל היעד.

מזרחי עצמו אומר ל'קוקר' לאחר הגשת הרשימות: כי – זה יום חג למודיעין עילית, היום שבו מודיעין עילית משתחררת מאוירת הפחד והאיומים, ולראשונה יתקיימו בחירות בעיר, הגענו לפה עם 1,100 חתימות". אומר מזרחי. ומוסיף: "הציבור הספרדי מאוד מאוכזב מהתנהלות ש"ס במהלך השנים האחרונות. בקשות לא זכו להתייחסות, התושבים הספרדים כמהים לשינוי"

בבחירות פנימיות שהתקיימו לוועד שכונת "גני מודיעין" זכה חיים חוברה, ספרדי חרדי, בכמעט 90% מהקולות.

יש לציין, שבבחירות הקודמות (שלא התקיימו) מזרחי לא הגיש את הרשימה בשל איומים ולחצים שהגיעו לחקירת המשטרה , אולם בסופו של יום הפרקליטות סגרה את התיק מחוסר ראיות.

מחר בשעה 21:00 יסגרו באופן רישמי הרשימות, וראש העיר גוטרמן יציג עד מחר את רשימת יהדות התורה. באגודת ישראל יתכנו שינוים כאשר הנגיד נחמן בנשעייה יעזוב את העירייה לטובת טוביה פריינד, בנוסף, קבוצה חסידית שמתפלגת מאגודת ישראל ועשויה להתמודד, היא רשימתו של העסקן נתן רוזנבלט.

התעלומה הגדולה היא רשימת בני תורה של הפלג הירושלמי, בראשות העסקן הרב אבי ברגר. בשעות האחרונות ישנם מגעים בין אנשי הפלג הירושלמי לבין גוטרמן , במידה והמו"מ לא יבשיל לכדי מעשים, יתמודד ברגר מול גוטרמן ראש בראש. מי שיציג אף הוא את מעומודתו לראשות העיר הוא יעקב מאיר פלדמן שבעבר כשל בהגשת הרשימות .

מחר, לקראת ערב תתחולל הדרמה  האמיתית, או אז תתבהר התמונה באופן סופי – לאחר שיצא עשן לבן מבניין העירייה ברחוב שער המלך .

 

צפו בתמונות

 

SAM_0173 SAM_0174 SAM_0175 SAM_0176 SAM_0177 SAM_0178 SAM_0179 SAM_0181 SAM_0182 SAM_0183 SAM_0184 SAM_0185 SAM_0186 SAM_0187 SAM_0188 SAM_0189 SAM_0190 SAM_0191 SAM_0192

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. גם הבית היהודי מתחרטים שבחרו הבית היהודי!!!
  קיצוץ בקיצבאות -עושה לך טוב?!
  קיצוץ לעולם התורה וגיוס בחורי ישיבות -עושה לך טוב?! אם כן אז רק אתה תבחר בהם!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. רק הבית היהודי יעשה טוב לכלל עם ישראל

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. רק הבחורים של הבית היהודי דואגים זה מספר שנים לגני מודיעין זה מראה לי ולמשפחתי שלפעמים לא צריך תקציבים צריך רק רצון טוב ואכפתיות הקול שלי הולך אליהם למרות שאני לא מזוהה כלל עים מפלגת הבית היהודי

  חכם |
  הגב
 4. מפלגת "חרדים" ראויה לכל הצלחה, הם היחידים שאומרים ועושים!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב