מחאה בשידור: "מי אתה שתדבר על גדו"י?(הקלטה)

מחאה בשידור חי: במהלך תכניתו של אבי מימרן ברדיו 'קול חי' מחה שדר הרדיו נגד "הרב" משה יזדי שכתב דברים מחוצפים נגד גדולי ישראל בעלונים המופצים בבתי הכנסת. {האזינו}

מחאה בשידור חי: במהלך תכניתו של אבי מימרן ברדיו 'קול חי' מחה שדר הרדיו נגד "הרב" משה יזדי שכתב דברים מחוצפים נגד גדולי ישראל בעלונים המופצים בבתי הכנסת.

תחילה הקריא מימרן את מאמרו של יזדי שנכתב בעלון 'אהבת ישראל' המחולק בבתי הכנסיות שם כתב מאמר בעקבות התאונה הקשה והגל הטרור: "אנחנו החרדים צריכים להשתפר, חייבים לשנות את הגישה להתעלות מעל הכל ולקבל כל אדם כמו שהוא ואתם גדולי התורה שהנכם כתר לראשינו מתאבק אני בעפר רגלכם ובתחנונים אבקש בשם רבים אנא חדלו לאלתר מלחלל את שם השמים".

יזדי הוסיף: "לכם קיימים ערוצים חשאיים בהם אצתם יכולים להשתמש הן לפיוס והן להתקפה, במלחמת הכבוד שלכם אתם מרחיבים את מעגל השכול והיתמות הנכם אחראים לחורבן הבית ומלחמת הגלות הנכם אחראים לרצח קדושים והטהורים".

בתגובה למאמר קיים שדר הרדיו מחאה ספונטנית בשידור חי: "איני יודע מי זה משה יזדי לא מכרו אם אתה חותם בגאווה מאחורי טקסט כזה בוש והכלם! מי אתה שתפתח פיך לאוזני העם שבשדות לעיני אנשים שלא יודעים מה זה גדולי דור, שנחשפים לדברים החמורים שאתה כותב, בוש והיכלם אחרי שתלמד תורה בעוני ורעב שמונים שנה, אתה ככה כותב לחילונים מאשים את גדולי ישראל בשפיכות דמים? בושה וכלימה!".

10 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מר אבי מימרן אני מוחה בדבריך !!!!כבוד הרב משה יזדי שליט"א בזכותך זכיתי אני ועשרות מחברותי לחזור בתשובה ולהקים בית של תורה ושל אמת .ולך מר מימרן ממליצה לך לברר לפני שהנך מעז לפתוח את פיך ולהשמיץ בפרהסיה .מקווה שתזכה לשוב בתשובה שלימה במהרה .ולהרבות באהבת ישראל ולהפסיק את הסכסוכים בינינו החרדים והדתיים לכל הזרמים.

  ן |
  הגב
 2. אני אפס בלדבר אבל אני מוחה בך אבי מימרן בכל תוקף אני חילוני לשעבר וחברי חילונים קשה להם לחזור בתשובה מכל המחלוקות של הרבנים

  אני אפס |
  הגב
 3. מימרן רשע וצבוע ביחד עם דרעי כל היום מנסים למחוק רבנים .ומראים טלפיהם

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. מוחה בך "הרב מימרן" אין לך מושג על מי אתה מדבר ! הרב משה יזדי גדול הדור באהבת ישראל ובכבוד תלימיד חכמים שעורת תפילות בבית הכנסת של בית החולים הדסה עין כרם לרפואת עם ישראל ופועל גדולות ונצורת למען עם ישראל !
  איך אתה מעיז לדבר עליו בלי שאתה יודע מיהו. אני מקווה שה' יסלח לך

  סיון |
  הגב
 5. מימרן,
  קשוט עצמך תחילה…
  מי אתה שתתן מוסר לאחרים
  בנושא שמירת כבודם של רבנים??????????

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 6. מימרן לידעתכם התנצל במילים מהלב בשידור חי בפני הרב עמאר יום אח"כ!
  לא מכיר עוד איש תקשורת אחד שיודע להתנצל!!!

  עכשיו תורכם. תבקשו סליחה.

  יאיר |
  הגב
 7. מימרן ויזדי בבקר אל תברכו שלא עשני עבד זו ברכה לבטלה

  אתם באמת עבדים של האינטרסים שלכם

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 8. אבי מימרן צבוע, הוא בעצמו דיבר נגד מרן הרב עמאר.

  כאילו מקפיד על כבודם של גדולי הדור.

  מגן על דרעי וחבר מרעיו.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 9. מימרן הרשע שנתן לפגיעה במרן הרב עמאר מימרן מוחה??? מימרן מבזה רבנים הכי גדול שיש!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב