מחאה חרדית נגד "יום ליום" בעקבות פרסום מסלול צבאי

העיתון פרסם מסלול צבאי והותקף: חרדים קיצוניים יצאו הבוקר במחאה נגד עיתון 'יום ליום' שפרסם ישיבת הסדר עם מסלול צבאי

גורמים קיצוניים הפיצו בשעות האחרונות מחאה במייל לאנשי חינוך ורבנים, נגד עיתון 'יום ליום' על כך ש"העז" לטענתם לפרסם מסלול צבאי בעיתון החרדי, וכן מסלולי מכללות ולימודי חול.

במחאה הם כותבים: "גוברת המחאה נגד עיתון 'יום ליום' שפרץ גדר שעד היום אף אחד לא העז לפרוץ, ונתן במה פרסומית למסלול הצבאי "דרך חיים" שכל גדולי ישראל בעבר ובהווה מתנגדים אליו נחרצות, אותה "דרך חיים" שבעצם מתאים יותר לקרוא לה "דרכי מוות".

"כמעט חודש עבר מאז אותו פרסום זוועתי, והעיתון טרם הודיע על הסתייגות או התנצלות על פרסום נורא זה, והוא גם מוסיף חטא על פשע כשהוא נותן פרסום למכללות ומקומות לימודים שנאסרו על ידי כל חכמי התורה".

עוד כתבו: "במודעת הפרסום שהתפרסמה בעיתון יום ליום מיום כ"ט בתמוז  נכתבו המלים המזעזעות "לא נאלצתי, לא בדיעבד, ישיבת ההסדר החרדית טכנולוגית דרך חיים קוראת לך!" אנחנו לא יכולים לקרוא את כל המודעה לפני הציבור מחמת הדברים החמורים מאוד שכתובים בה, במודעה עצמה ענין הצבא קצת מוסווה, הם הרי יודעים שחרדים מתנגדים לצבא, אבל כל אדם שיש לו מוח בקודקדו מבין את חומרת הדברים הנוראים הללו. מדובר במסיון לכל דבר, לא פחות!".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.