פשקווילים כנגד קופיקס: "כי הייתי זוללה"

לאחר שביטאון המודיע יצא והתריע כנגד תופעת רשתות הקפה שהתפתחה בעיר בני ברק וקרא לציבור להדיר רגליו מהמקום, יוצאת למלחמה "הועדה לצביון העיר" וקוראת לציבור להדיר את רגליה מהמקום.{מלחמת בתי הקפה}

מלחמת הרשתות בבני ברק עולה שלב: לאחר שביטאון המודיע יצא והתריע כנגד תופעת רשתות הקפה שהתפתחה בעיר בני ברק וקרא לציבור להדיר רגליו מהמקום, יוצאת למלחמה "הועדה לצביון העיר".

תושבי בני ברק הם אולי הכי מאושרים בעולם, כך עולה ממחקר שהתפרסם לאחרונה, אך השבוע הם יכולים להיות מאושרים כפליים, רשת קופיקס פתחה אתמול חנות חדשה בבני ברק כמה מטרים מול שלוימל'ה הותיק מה שמוביל למלחמה של ממש בין הנצים.

תושבי בני ברק נהנים מהתחרות והורדת המחירים בעקבות פתיחת 'קופיקס', אך ועדה חדשה בשם 'הועדה לצביון העיר' צצה משום מקום ודורשת מהציבור שלא לדרוך במקומות הבילוי. תחת הכותרת "כי הייתי זוללה", מעוררים טובי הקופריטריים על הפרצה החמורה בגדרות חומות העיר, "עתיד עירנו נמצא בסכנה, עלינו להתעורר", מבוגרים וצעירים מתהלכים ברחובות העיר וממלאים פיהם במשקאות". נכתב במודעה.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. נו עם משוגעים קשה ולא רצוי להתווכח,, ככה גם החגרה האלה כיוון שבטלה גוררת עוון ופה אנשים שידיהם מעולם לא אחזו לא באת חפירה ולא בהרמת דבר וב5ודאי לא בנשק הגנה אז מרוב שיעמום וכיוון שבקיום שלהם רב השיעמום הרי מה כול כך מעניין לחזור ולצטט ספרים מלפני אלף שנה כשהכול תמימי דעות ואין שום ויכוח אמת שהרי כול המערער מוצא מחוץ לגדר העדה אז מה נישאר לעשות?הפיתרון של דון קישוט להמציא אויבים דמיוניים.

  יואב |
  הגב
  • אולי יש מי שמתלהבים מקופיקס, בגלל המחיר שנשמע זול. משום מה אנשים משוכנעים שלקופיקס יש איזו בשורה חוץ מעוגות מגעילות ושרות זוועתי.
   מה שבטוח זה, שלדודי שוומנפלד ודומיו, שמגינים על קופיקס, יש כסף לכריך ב50 ש"ח. חוץ מזה, אין לו בעייה שכל רחוב רבי עקיבא, יהיה מפוצץ באנשים שהולכים ולועסים עוגות מגעילות שעלו להם חמישה שקלים. אין לו בעייה לתת עידוד לזכיינים המסכנים שהולכים להפסיד את המכנסיים, לקנות זכיינות למשהו שגם יהרוס את צביון העיר וגם יעשה קלקול קיבה לאלפי אנשים, לפני שהאומללים יפשטו את מכנסיהם ויפילו איתם עוד כמה שכנים ומכרים שהתלהבו מהרעיון המחורבן של עוגות בחמישה שקלים ושכחו לבדוק מה נשאר בכיס בסוף החודש.
   ללא כל קשר לדברי ההבל של המטומטם הנזכר, בציבור החרדי, הרשת הזו לא חידשה הרבה. תמיד היו מקומות שמכרו קפה ומאפה בעשרה שקלים, באמת לא הבנתי מה ההתלהבות. אולי מתלהבים מהטעם המגעיל של העוגות הדוחות, שבמקום גבינה ממולאות בתערובת של מרגרינה וקורנפלור.

   יוסי |
   הגב