תיעוד ראשוני: מנחם כרמל נעצר כעת בבני ברק -צפו

לפני זמן קצר נעצר מנחם כרמל מנכ"ל רשת ברכל, שהשתתף בהפגנה הפלג הירושלמי בבני ברק, בהפגנה נעצרו עשרות מפגינים , צפו בתיעוד של הצלם צביקה לרר

לפני זמן קצר נעצר מנחם כרמל מנכ"ל רשת ברכל, שהשתתף בהפגנה הפלג הירושלמי בבני ברק, בהפגנה נעצרו עשרות מפגינים.

מנכ"ל רשת ברכל מנחם כרמל נראה כשהוא מוכנס לתוך ניידת משטרה במהלך הפגנת הפלג הירושלמי בבני ברק.

בעקבות אלימות קשה שהופנתה נגד שוטרים ובעקבות התפרעות אלימה של המפגינים בבני ברק, המשטרה עצרה עד כה 15 מפגינים.

לציין כי במהלך ההפגנה נפצעו שוטרים ובהם שוטר שסובל משבר ברגלו!

במקום מטופלים 12 מפגינים. אחד מהם פונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים איכילוב.
המשטרה עידכנה כי פינת הרח' ז'בוטינסקי-אבוחצירא בבני ברק לכיוון מזרח חסום לתנועה. ציבור הנהגים, כולל תחבורה ציבורית, מתבקשים שלא להגיע לאזור.

צומת גהה לכיוון פתח תקווה חסום בשני הכיוונים. התחבורה, כולל זו הציבורית, מופנית לרח' השומר ומשם לכביש 4.

צפו בתיעוד ראשוני

8 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. איציק

  הלוואי ידחפו את כרמל הרשע ושכמותו לכלא לשנים ארוכות

  שילכו לעזאזל, רשעים ארורים מחללי שם שמיים |
  הגב
  • מגיע לו

   מגיע שאדם מבוגר שמתנהג כמו שחרדי לא צריך להתנהג

   יהודי |
   הגב
  • מנחם כרמל גנב הרבה כסף בנדלן באיזור בית שמש.. מגיע לו

   דוד

   דוד |
   הגב
 2. הרב כרמל צדיק גמור

  ממש כך

  הרב מבריסק אמר: כולם היו צריכים לא להתייצב לשמד הגיוס |
  הגב
  • נכון הרי הוא "מנחם הצדיק"

   מעכשיו הוא באמת "מנחם הצדיק" המוסר נפשו לקדש שם שמים בגופו ובממונו.

   ר' מנחם - צדיק הדור ואדם עם מידת האמת |
   הגב
 3. סוף סוף עוצרים את המממן של פראבדה - הפלס.

  סוף סוף עוצרים את המממן של פראבדה – הפלס.

  זלמן |
  הגב
 4. הם אחים יקרים , אהובים, ונאמנים, וצדיקים, והולכים לפי רוב הרבנים, הם אנשים טובים מאוד, הפועלים לפי צו מצפונם של גדולי ישראל, יש להם אידאולוגיה, ולרבנים שלהם יש מושג מה קורה בשטח, הם מוחים ברבים לשם שמים בצורה שאף אחד מגדולי הדור לא אסר בשום אופן וצורה, אני ואתה לא סובלים מהם אנחנו גאים בהם!!! כולם רואים את הקדושים האלו ואמרים "אלו החרדים היחידים המקדשי שם שמים ברבים" חייבים לעודד אותם, ולהצדיקם בשער בת רבים, להתחבר להם, זה לא עניין של רוב או מיעוט, הם מוסרים נפשם בכל מצב והם הרוב, השאר הם ערב רב ממש, שעליהם אמרו חז"ל גדולה שנאת עמי הארץ לתלמידי חכמים וכו, והשאר הם נכדי המן הרשע. והפלג הם הרוב, וידוע שהם הרוב. על כל פנים הם אנשים קדושי עליון שיש להם כבוד לגדולי תורה ומוכנים בכל דרך שהיא לכבד ראשי ישיבות וגדולי הדור שחושבים כמוהם, ויש הצדקה להבין את מעשיהם, אדרבא על אלו שנגדם כתיב "משנאיך ד' אשנא". ומצווה גדולה לדחוק כולם שאינם מוחים, ואינם מפגינים עד לפינה, הם המוחים הקבוצה האחרונה שנשארה בסוף הגלות המר הזה, שמוכנה לקבל מכות ובזיונות בשביל כבוד שמים, ולכן כשרואים את המעשים הטובים של הפלג אנחנו שמחים שיש שמחה גדולה בשמים

  הם אחים יקרים , אהובים, ונאמנים, וצדיקים, והולכים לפי רוב הרבנים, הם אנשים טובים מאוד, הפועלים לפי צו מצפונם של גדולי ישראל, יש להם אידאולוגיה, ולרבנים שלהם יש מושג מה קורה בשטח, הם מוחים ברבים לשם שמים בצורה שאף אחד מגדולי הדור לא אסר בשום אופן וצורה, אני ואתה לא סובלים מהם אנחנו גאים בהם!!!

  כולם רואים את הקדושים האלו ואמרים "אלו החרדים היחידים המקדשי שם שמים ברבים" חייבים לעודד אותם, ולהצדיקם בשער בת רבים, להתחבר להם, זה לא עניין של רוב או מיעוט, הם מוסרים נפשם בכל מצב והם הרוב, השאר הם ערב רב ממש, שעליהם אמרו חז"ל גדולה שנאת עמי הארץ לתלמידי חכמים וכו, והשאר הם נכדי המן הרשע. והפלג הם הרוב, וידוע שהם הרוב.

  על כל פנים הם אנשים קדושי עליון שיש להם כבוד לגדולי תורה ומוכנים בכל דרך שהיא לכבד ראשי ישיבות וגדולי הדור שחושבים כמוהם, ויש הצדקה להבין את מעשיהם, אדרבא על אלו שנגדם כתיב "משנאיך ד' אשנא".

  ומצווה גדולה לדחוק כולם שאינם מוחים, ואינם מפגינים עד לפינה, הם המוחים הקבוצה האחרונה שנשארה בסוף הגלות המר הזה, שמוכנה לקבל מכות ובזיונות בשביל כבוד שמים, ולכן כשרואים את המעשים הטובים של הפלג אנחנו שמחים שיש שמחה גדולה בשמים, ועליהם כתיב: ומי כעמך ישראל אשר בך אתפאר.

  הם הם הנשמות של מתתיהו ובניו כשעמדה מלכות הרשעה להשכיחם התורה נלחמו ונמסרו גבורים ביד חלשים. הם מוסיפים "זכויות" לעם ישראל. וידוע שרק אלו קבוצת הפלג יזכו לקבל פני משיח בקרוב ממש ולא אנשי הערב רב.

  ****ועכשיו נא התעוררו רחמים ונא להתפלל על מרן מנהיג הדור השפל הזה, הצדיק הרב הגראי"ל שטיינמן שליט"א שאושפז בבית החולים לכפר על *חידוש גזירת הגיוס* של שמד וזימה בפועל ממש ממש ממש ממש ממש ממש.

  כנסו להסברה ע"פ דעת תורה |
  הגב