"הנער רץ אליי וצעק 'תציל אותי'" (וידיאו)

הטרור בפסגת זאב: עד ראיה לפיגוע מספר על רגעי האימה. בתוך כך, תושבי השכונה פתחו במחאה נגד ההעסקת ערבים. צפו {עדות מהשטח}

תושבי פסגת זאב מתקשים לעכל את התמונות הקשות שראו בצהריים,  אחד התושבים, אסי גבאי, חברו של אביו של הנער בן ה-13 שנפצע אנושות בפיגוע הדקירה שיחזר  בשיחה עם חדשות 2 על הרגעים הדרמטיים. "הילד רץ אלי וצעק 'אסי, תציל אותי! אסי, תציל אותי!'. הייתה ברשותי שם סחבה ושמנו לו אותה כחוסם עורקים. תוך כמה שניות הילד איבד הכרה, נהיה לבן כולו ונשכב על הרצפה".

וידיאו באדיבות רשת

"הוצאנו מים ותוך דקות ספורות הגיעו מד"א וטיפלו בו טיפול ראשוני", הוא הוסיף. "הוא נדק מתחת לבית השחי ואיבד הרבה דם. הוא בן של חבר טוב שלי, זה ילד שמסתובב פה המון, ובעזרת השם אנחנו צריכים להתפלל על חייו".

 

גבאי, שהינו בעל חנות הסמוכה לזירת הפיגוע, הביע את דאגתו מהמצב הביטחוני הקיים בירושלים. "אנחנו חיים פה 27 שנה ללא אבטחה", אמר גבאי. "הם מסתובבים פה בינינו חופשי, אנחנו צריכים להתעורר".

לראשונה , מאז החל גל הטרור,  שני מחבלים ביצעו את פיגוע הדקירה יחד בשיתוף פעולה. שני הנערים המחבלים ברחו מזירת הפיגוע כשעדי הראייה במקום רדפו אחריהם עם כלים בידיהם, עד שהגיעו לוחמי משמר הגבול וירו בהם. מחבל אחד נהרג ואחר נפצע קשה.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. צודק 100% כל הצרות בגלל הערב רב – מחללי ד' הרשעים "החרדקי"ם" המשומדים העמלקים המסיונרים שמרחיקים את עם ישראל מהקב"ה, וראה בך ערות דבר ושב מאחריך.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב