מחבל ומחבלת שלפו סכינים במחסום קלנדיה וחוסלו (וידאו)

מחבל ומחבלת התקרבו למחסום קלנדיה כשבידם סכינים שלופים כדי לבצע טבח חוסלו בחסדי שמים. תיעודבזירה {ושוב נס בפסח}

שוטרים ולוחמי מג"ב המוצבים במעבר קלנדיה הבחינו בגבר ואישה בני מיעוטים הצועדים לכיוון המעבר המיועד למעבר כלי רכב בלבד כאשר ידה בתוך תיק שהיה ברשותה וידו של המחבל מאחורי גבו אוחזת בדבר מה שעורר את חשדם של השוטרים.

השוטרים הפועלים במקום צעקו לעברם מספר פעמים לעצור ולא להמשיך להתקדם. המחבלת והמחבל המשיכו לצעוד ולהתקרב לשוטרים , אשר המשיכו לקרוא לעברם לעצור ולהשליך את התיק שהיה ברשותה .

המחבלת עצרה במרחק קרוב לשוטרים, החלה לצעוד מספר צעדים לאחור יחד עם המחבל , כאשר לפתע הסתובבו שוב לעבר השוטרים , המחבלת שלפה סכין שהיה בתיקה והשליכה בכיוון ישיר לשוטר שעמד בסמוך אליה. השוטר לא נפגע.

https://www.facebook.com/mishl.vaknin/videos/10208201752314286/

השוטרים והמאבטחים פעלו במהירות וירו לעברם של המחבלים ונטרלו אותם. בבדיקה בשטח אותרה בנוסף לסכין של המחבלת, בחגורתו של המחבל סכין זהה וסכין מתקפלת.

מפקד המשטרה שיבח את פעולת המשטרה שמנעה אסון כבד: "אנו פועלים בימים אלו בכוחות מתוגברים ברחבי הבירה ובעוטף. ערנותם ופעילותם המקצועית של השוטרים ולוחמי מגב מנעה פגיעה באנשי כוחות הבטחון ואזרחים. הפעילות במתכונת המתוגברת תימשך בכלל ימי החג לשם מניעת פיגועי טרור ושמירה על הבטחון".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.