מחבל ניסה לבצע פיגוע דריסה ודקירה ונהרג

ליד הישוב פסגות שבבנימין מחבל פלסטיני התנגש עם רכבו ברכב ישראלי, כתוצאה מההתנגשות נפצע המחבל אנושות ומת מפצעיו כעבור זמן קצר, ליד רגלי המחבל נמצאה סכין גדולה. {ליד תל ציון}

ליד הישוב פסגות שבבנימין מחבל פלסטיני התנגש עם רכבו ברכב ישראלי, כתוצאה מההתנגשות נפצע המחבל אנושות ומת מפצעיו כעבור זמן קצר.

בהתנגשות ארבעה יהודים נפצעו, שניים מהפצועים, אב ובנו בן ה-9, פונו לבית החולים שערי צדק בירושלים במצב בינוני. שני פצועים נוספים פונו במצב קל.

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי המחבל, תושב הכפר בית ליקיא, ניסה להיכנס לישוב פסגות עם רכב בעל לוחית זיהוי מזויפת ולבצע פיגוע דקירה עם סכין שהחזיק ברשותו.

כשראה המחבל כי בכוונת השומר הנמצא בכניסה לישוב לבדוק את הרכב, הוא סובב את רכבו והתנגש בכוונה חזיתית ברכב ישראלי שבא מולו. מתחת לרגלי המחבל אותרה סכין גדולה.

אלחנן כובאני מתנדב באיחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי בתאונה קשה עם מעורבות שני שני כלי רכב. באחד מכלי הרכב היה בן מיעוטים (המחבל) במצב אנוש ולאחר מכן נקבע מותו בזירה. יחד עם מתנדבים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה הענקנו טיפול רפואי ראשוני לבני משפחה ישראלית שהיו ברכב הנוסף. הנהג נפצע בינוני. ואשתו וילדיה טופלו בזירה במצב קל.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.