מחדל בבריטניה: צעיר התנגש בקמרון (וידאו)

ראש הממשלה יצא ממסיבת עיתונאים בלידס. בדרך לרכב השרד שלו, רץ לעברו צעיר אלמוני והתנגש בו חזיתית. אנשי הבטחון הצליחו להגיב. כך זה נראה

לראש ממשלת בריטניה, דיוויד קמרון, יש סיבה טובה לדאוג. אנשי הביטחון שלו "נרדמו בשמירה". כשיצא ממסיבת עיתונאים בבית העירייה של לידס, נתקל ונדחף על ידי צעיר שפשוט רץ לכיוונו כשבידו חפץ לא ברור בידו – מבלי שאיש עוצר בעדו.

באדיבות רשת

ראש הממשלה הבריטי לא נפגע והצליח לבלום את האיש, אך בסרטון הווידאו שתיעד את האירוע, ניתן לראות כי קמרון בהחלט נבהל. אחרי ההתקלות , אנשי הביטחון מיהרו לפנות את ראש הממשלה לרכבו והצעיר נעצר. במשטרת מערב יורקשייר דיווחו שהצעיר, גבר מקומי בן 28, נחקר ושוחרר. "לא היו לא כוונות זדון , הוא פשוט היה במקום הלא נכון בזמן הלא נכון" נכתב בהודעת המשטרה.

ראש צוות ההגנה על קמרון, דרק היגס אמר לBBC: "לא נשקפה לראש הממשלה שום סכנה. אחרי שעצרנו את האיש, בדקנו את הרקע שלו ושיחררנו אותו לדרכו". קמרון הגיע ללידס כדי להכריז על שדרוג רשת הרכבות לצפון האי הבריטי. פרשן רשת SKY הביע טען שהאיש לא נתקל בטעות בראש הממשלה, והצביע על כך שהוידאו מראה בבירור שהצעיר רץ בכוונה לכיוון ראש הממשלה עם נייר בידו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.