מחדל: פורץ חדר עם סכין עד לקומה השנייה בבית הלבן (וידאו)

השירות החשאי בבית הלבן הודה היום כי עומאר גונזלס, שנעצר בגין פריצה למתחם הבית הלבן, הגיע רחוק משפורסם תחילה גונזלס הצליח לעקוף את אחד השומרים ולחדור לעומק הקומה הראשונה במבנה כשהוא חמוש בסכין -צפו

מחדל האבטחה בבית הלבן: עומאר גונזלס,שקפץ לפני כשבועיים מעל הגדר המקיפה את מעונו של נשיא ארצות הברית, הגיע רחוק יותר משחשבו.

הבוקר (שלישי) כלי תקשורת אמריקניים ציטטו גורמים בשירות החשאי. על פי הדיווח, גונזלס הספיק להגיע לעומק הבניין כשהוא חמוש בסכין.

לאחר שגונזלס קפץ מעל לגדר המקיפה את המתחם, הוא הצליח לגבור על קצין ביטחון ששמר על דלת הכניסה למבנה והצליח להגיע עד לחדר המזרחי של הבית הלבן בטרם נעצר.

במכוניתו של גונזלס נמצאו גם גרזן ולא פחות מ-800 קליעים.

מחקירת התקרית החמורה עולה כי אחת מהאזעקות בכניסה למבנה הושתקה לבקשת צוות הבית הלבן וכי השומר בכניסה לא קיבל בזמן התראה על כך שאדם חדר למתחם. על פי פרוטוקול האבטחה, ברגע שנמסר לשומר על חדירה למתחם – עליו לנעול מיד את הדלתות.

בשירות החשאי אומרים שם בוודאות כי "המקום שבו נלכד גונזלס אינו מתקבל על הדעת". לאחר החדירה עצמה הודיע הבית הלבן כי "לנשיא יש ביטחון מלא בשירות החשאי והוא אסיר תודה לצוות שעובד ימים כלילות על מנת להגן עליו, על משפחתו ועל הבית הלבן".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.