מחדל הפלשומרה: "חברי הכנסת החרדים נרדמו בשמירה"

שתיקת הכבשים: ראש הממשלה התקפל ובני הפלשמורה שמזוהים כנוצרים יעלו לישראל מבלי שקולם של חברי הכנסת החרדים נשמע.עסקנים חרדים מוחים: " שתיקה תמוהה"

מחדל הפלשומרה: חברי הכנסת החרדים שוב נרדמו בשמירה:  לאחר שהמורדים מהליכוד נגוסה ואמסלם איימו על ראש הממשלה בנימין נתניהו כי יפילו את הממשלה אם לא יעלה את בני הפלשמורה, ראש הממשלה התקפל ובני הפלשמורה שמזוהים כנוצרים יעלו לישראל מבלי שקולם של חברי הכנסת החרדים נשמע.אף ציקצוק או קול לא נשמע בנושא.

עסקן חרדי עמו שוחחנו מעלה תהיות לגבי שתיקתם של חברי הכנסת החרדים, אחרי הרפורמים, נגוסה ואמסלם כפו על נתניהו לעלות נוצרים, איפה נשמע קולם של חברי הכנסת החרדים? מדוע הם לא באו לנגוסה ואיימו עליהם". תוהה אותו עסקן.

מאידך, פעילי ליכוד חרדים עמם שוחחנו אומרים לקוקר כי "בואו יבאו חשבון עם נוגסה ואמסלם על פעילותם להעלאת הנוצרים"

מי שכן משמיע את מחאתו בגלוי הוא יהודה ולד, חבר מרכז ליבה הפועל לחיזוק הזהות היהודית בישראל, שקורא בראיון לערוץ 7 לחברי הכנסת החרדים לפעול בנידון," חלק מחברי הכנסת נרדמו בשמירה בכמה סוגיות יהודיות הרות גורל, כשמדובר בנושאים שקשורים לארץ ישראל ופינוי ישובים נאמרים דברים ברורים וחדים, אנחנו רוצים שאותו דבר יהיה בסוגיות שקשורות לתורת ישראל. אנחנו באים לעורר אותם, ומביאים אמירות ברור של רבנים גדולי תורה. אני מאמין שבזכות הפעילות שלנו, סייענו מאוד בסוגיית מתווה הכותל".

עוד הוא מוסיף ."בנושא הפלשמורה שמענו את הרב עמאר שהתנגד וגם את הרב יצחק יוסף", הוא אומר.

כך או כך, ביקורת רבה משמיעים אנשי תקשורת חרדים על חברי הכנסת החרדים שיצאו ל"פגרה" מוקדמת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.