מחדשים את המנהג: ריקוד יד ביד

בחתונת בתו הצעירה של האדמו"ר מקרלין, שנחגגה אתמול בגני התערוכה בתל אביב, הרבי החליט לחדש את המנהג הישן ורקד יד ביד עם החתן, הכלה והמחותן. צפו

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לא נראים שמחים

  הכלה והמחותן נכנסו להלם מהיוזמה של האדמו"ר

  א |
  הגב
 2. פגע רע

  המחותן מסיט את הראש הצידה, הכלה עומדת למות מבושה, החתן כולו "דבייקוס", בקיצור רק אחד מבסוט… גועל נפש.

  בני |
  הגב
 3. מעולם ועד עולם לא היה מנהג כזה. את הצוואה האדמו"ר רמס! ומעולם לא היה מנהג כזה. סבא שלו הינוקא הצדיק הקדוש ר' ישראל מסטאלין זצ"ל הזהיר בצוואה שמי שיתחבר לציונים או למזרחים וכהיום הם החרדקי"ם אסור לו להיות אדמו"ר וממשיך בשלשלת קארלין סטאלין. והאדמו"ר הזה מתחבר לציונים ומזרחים ומקרב חילים וחרדקי"ם בגאוה ר"ל. בצוואה של סבא שלו יש נוסח תמוה שהוא מדבר על "אחר מאה שנה". עוד מעט 100 שנה, אין הסבר אחר אלא שרוח הקודש נזרקה בו על האייניקל הזה עם השקפתו המוזרה שמתחבר גלוי למתנחלים-מזרחי וכו' כמו המשכילים לפני 180 שנה.

  ההיסטוריה תשפוט את המהפך שגרם לכל הקהילה הזאת בעלת האייפונים וד"ל, שרגע השיא שלה זה "ריקוד מעגלי של פריצות וניאוף" שלא שערום אבותיהם! רואים שר' אלעזר בריזל זצ"ל כבר איננו!!! במקום שיש חילול השם אין חולקין כבוד לרב. חבל חבל על חסידות יפה שחיפשה גימיק לא מכובד נגד הצניעות של אימותינו.

  בושה וחרפה!!! לחסידים מותר הכל??? איפה שמענו על מנהג כזה שהכלה רוקדת ככה מול כולם? ומה עם שמירת העיניים??? מטומטמים אתם יודעים שכולם מסתכלים על הכלה איך שמבליטות הגוף שלה ואח"כ נחשלים בהוצאת זרע ר"ל… המנהג החדש הזה אסור – חדש אסור מן התורה.

  מנהג??? פורצי גדר! בושה וחרפה, ממילא אבא עם בתו, ובעלה אבל חותנה גם! מי שמע כזאת??? בקיצור חתונה הבאה עם שתי המחותונות ברבים ולאחר מכן גם עם שער הבנות וכו' וכו' ונחזור למנהג הקדום המובא לרע בכל הספרים שרקדו אנשים ונשים יחד וכמובן בלי מחיצות. שומו שמים!!!!! פורצי גדר! בושה וחרפה. לא יאמן!! אם הרבי נוהג בחוסר צניעות בציבור מה יעשו הצעירים והרחוקים!

  כולם מסתכלים על הכלה ואח"כ נחשלים בהוצאת זרע ר"ל |
  הגב
  • מנהג??? פורצי גדר! בושה וחרפה, ממילא אבא עם בתו,אבל אבא עם בתו ובעלה וחותנה גם! מי שמע כזאת??

   מעולם ועד עולם לא היה מנהג כזה לרקוד יד ביד עם החתן והכלה והמחותן. את הצוואה רמס האדמו"ר מקרלין סטולין! ומעולם לא היה מנהג כזה. סבא שלו הינוקא הצדיק הקדוש ר' ישראל מסטאלין זצ"ל הזהיר בצוואה שמי שיתחבר לציונים או למזרחים וכהיום הם החרדקי"ם אסור לו להיות אדמו"ר וממשיך בשלשלת קארלין סטאלין. והאדמו"ר הזה מתחבר לציונים ומזרחים ומקרב חילים וחרדקי"ם בגאוה ר"ל. בצוואה של סבא שלו יש נוסח תמוה שהוא מדבר על "אחר מאה שנה". עוד מעט 100 שנה, אין הסבר אחר אלא שרוח הקודש נזרקה בו על האייניקל הזה עם השקפתו המוזרה שמתחבר גלוי למתנחלים-מזרחים חרדקי"ם וכו' כמו המשכילים לפני 180 שנה.

   ההיסטוריה תשפוט את המהפך שגרם לכל הקהילה הזאת בעלת האייפונים וד"ל, שרגע השיא שלה זה "ריקוד מעגלי של פריצות וניאוף" שלא שערום אבותיהם! רואים שר' אלעזר בריזל זצ"ל כבר איננו!!! במקום שיש חילול השם אין חולקין כבוד לרב. חבל חבל על חסידות יפה שחיפשה גימיק לא מכובד נגד הצניעות של אימותינו.

   בושה וחרפה!!! לחסידים מותר הכל??? איפה שמענו על מנהג כזה שהכלה רוקדת ככה מול כולם? ומה עם שמירת העיניים??? מטומטמים, אתם יודעים שכולם מסתכלים על הכלה איך שמבליטות הגוף שלה וד"ל ואח"כ נכשלים בהוצאת זרע ר"ל… המנהג החדש הזה אסור – חדש אסור מן התורה.

   מנהג??? פורצי גדר! בושה וחרפה, ממילא אבא עם בתו, אבל אבא עם בתו ובעלה וחותנה גם! מי שמע כזאת??? בקיצור חתונה הבאה עם שתי המחותונות ברבים, ולאחר מכן גם עם שער הבנות וכו' וכו' ונחזור למנהג הקדום המובא לרע בכל הספרים שרקדו אנשים ונשים יחד, וכמובן בלי מחיצות. שומו שמים!!!!! פורצי גדר! בושה וחרפה. לא יאמן!! אם הרבי נוהג בחוסר צניעות בציבור מה יעשו הצעירים והרחוקים!

   המנהג החדש הזה אסור - חדש אסור מן התורה. |
   הגב
 4. לא יאמן!! אם הרבי נוהג בחוסר צניעות בציבור מה יעשו הצעירים והרחוקים?!

  פני הדור כפני הכלב. פני הדור הם מנהיגיה ורבים מהם גרועים מפני הכלב.
  עוד דוגמא: ברלנד זכר רשעים והזויים לשמצה

  צניחת הדורות ללא מצנח |
  הגב