מחטף במועצת העיר: פעילי שס זועמים על מינוי דדון

בליכוד בני ברק חוששים כי עסקני עיריית בני ברק יקיימו מחטף היום בישיבת מועצת העיר, ולמנות בעלי תפקידים שונים בעירייה, חלקם בשכר גבוה מאוד 

בליכוד בני ברק חוששים כי עסקני עיריית בני ברק יקיימו מחטף היום בישיבת מועצת העיר, ולמנות בעלי תפקידים שונים בעירייה, חלקם בשכר גבוה מאוד

יעקב וידר, יו"ר סיעת הליכוד במועצת העיר, פנה היום ליועץ המשפטי לעירייה ודרש לשמור על הוראות החוק ולא לקיים כל הצבעה על מינוי עובדים בעירייה, עד לבירור הצורך בהוצאת כספי התושבים וזהותם של אותם עובדים.

במקביל, פעילי שס בבני ברק זועמים כנגד הנהגת התנועה לאור כוונת התנועה שלא למנות את יעקב זכריהו לסגן ראש עיר בשכר. מי שכן אמור לקבל את תפקידי הסגן ראש בשכר הם אלי דדון וגדליהו בן שמעון .

פעילי שס בבני ברק זועמים: הובטח לנו שיעקב זכריהו יקבל את הסגן בשכר.

וכך הפיצו בדקות האחרונות הפעילים: לכבוד יו"ר שס שר הפנים הרב אריה דרעי שליט"א.

כידוע לך בני תורה הספרדים בעיר בני ברק סבלו מאפס עשייה בחמש שנים האחרונות מסגן ראש העיר מר אליהו דדון ולא קיבלו דבר ולא עזרה בשום תחום, מה גם שהוא היה אחראי תיק חינוך, ולא זכה לעזור אפילו לילדה אחת להכניסה לבית ספר או לסמינר, וישב על מקומו בשביל לעזור לעצמו ולמשפחתו נטו.

ערב הבחירות האחרונות היה כעס נורא מקרב ציבור בני התורה הספרדים, משיחות שקיימנו איתך הבנו שהדבר לא תלוי בך, ושלחתה אותנו לחבר מועצת חכמי התורה הגר"ש בעדני.

 

עוד כותבים הפעילים: "ב-ד' תשרי הבטחת לתושבים ששס תקבל שני סגנים, תושבי העיר נשמו לרווחה, והבינו שסוף סוף הנציג היחיד שעוזר להם הרב יעקב זכריהו יקבל סגן. בהמשך הדרך הובטח לכלל התושבים ולרבנים שיעקב זכריהו יקבל סגן .

בערב הבחירות ערב צאתו של הגר"ש בעדני לחו"ל הבטיח יו"ר הסייעה מר יואב בן צור לאברכים כעוסים שלאחר הבחירות, מר אלי דדון מתפטר וגדליהו ויעקב יקבלו סגנים .

"כיום אנו מתבשרים", ממשיכים הפעילים, "שלא רק שאלי דדון לא מתפטר, הנציג הכי דומיננטי שעושה הכי הרבה הרב יעקב זכריהו לא מקבל סגנות !

"חשוב לנו להדגיש !", מדגישים הפעילים, "ידוע לנו כי אין שכר בתפקידי העירייה למעט הסגנים בשכר. הרב יעקב זכריהו ניהל את לשכת ראש העיר ביד רמה ובנפש חפצה וזה תמורת שכר זעום..

לסיום, כותבים הפעילים, "כולנו יודעים שאם הרב יעקב זכריהו לא יקבל תפקיד בכיר בשכר, זה יפגע בתושבי העיר הספרדים ממש, מכיוון שהוא יצטרך למצוא לעצמו מקור פרנסה אחר ואז הוא כבר לא יהיה לשרות התושבים 24/7 כמו שהיה עד היום וכולם מעידים על כך בפה מלא".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.