"מחירי הדירות יורדים – הציבור מבין שיש תקווה" (וידאו)

האם בועת הנדל"ן מתחילה להתפוצץ? אם תשאלו את שר השיכון יואב גלנט (כולנו), הוא סבור כי תכנית "מחיר למשתכן" החלה להשפיע על שוק הדיור, "בריאיון ל"תכנית חיסכון", בערוץ 2 הוא הוסיף: "הציבור מתחיל להבין שיש תקווה". צפו. { גלנט מדבר}

האם בועת הנדל"ן מתחילה להתפוצץ? אם תשאלו את שר השיכון יואב גלנט (כולנו),  הוא סבור כי תכנית "מחיר למשתכן" החלה להשפיע על שוק הדיור, "בריאיון ל"תכנית חיסכון", בערוץ 2 הוא הוסיף: "הציבור מתחיל להבין שיש תקווה".

"הקטר השועט נעצר – מה שאני רואה בשטח זה שדירות היוקרה כלל לא נמכרות ודירות יקרות – שעלותן 4-5 מיליון – נמצאות בהאטה משמעותית", סבור גלנט. "אני חושב שמה שאנחנו עושים בתחום ההיצעים גורם לאנשים להבין שיש שינוי אווירה ושתכנית 'מחיר למשתכן' היא ראויה ומשתלמת, ולראייה גם 80 אלף האנשים שעומדים בתור".

"בעשור האחרון לא היה דבר כל כך רציני בתחום הדיור כמו תכנית 'מחיר למשתכן' ששר האוצר כחלון ואני מניעים", הוסיף גלנט. "הציבור מתחיל להבין שיש תקווה. קצב ייצור הדירות הולך וגובר: בשנת 2017 ניתן תוקף לפי 22 יותר תכניות משנת 2014. בשנת 2018 נשווק ונבנה פי 2 מאשר בשנת 2015".

לגבי התחזית לעתיד גלנט  נמנע מלתת תשובה ברורה,"אני לא מתנבא על דברים מקרו כלכליים. ההשפעה של ההנחה הזו לעשרות אלפי זוגות צעירים ניכרת במשק ואני רואה את זה. זה קורה בכל מקום ובייחוד בפריפריה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.