"מחכה ליום הנורא והנפלא הזה" (וידאו)

חברת הכנסת מהמחנה הציוני ציפי לבני תיארה בפוסט מיוחד ובמילים נוגעות ללב כמה היא מחכה ומייחלת ליום הכיפורים, ולאמירת יזכור לעילוי נשמות הוריה, וגם מבקשת סליחה. צפו בדבריה המרגשים {גם לבני מתחברת ליום כיפור}

חברת הכנסת מהמחנה הציוני ציפי לבני תיארה בפוסט מיוחד שכתבה כמה היא מחכה ומייחלת  ליום הכיפורים.

"יום הכיפורים הוא יום נפלא בעיני. שנים שהייתי מחכה שיעבור כבר, סופרת כילדה את השעות עד שאוכל לאכול, ואחר כך בעוונוותי כשבגרתי (ועד שניגמלתי), עד שאוכל לעשן. אחר כך למדתי להתחבר אליו ממקום אחר – ליום הנורא והנפלא הזה. חשבון נפש על העבר, שהופך לתקווה לעתיד.

"השנה, יותר מכל שנה, אני מחכה לו. לרגע הזה שבו הכל הכל נעצר, השמש שוקעת ואני, כמו כולם, כמו כל יהודי בעולם, מחבקת את משפחתי ומתכנסת פנימה אל תוכי.

"ביום הכיפורים אני מבקשת סליחה על חטאיי וסליחה גם מאלה שפגעתי בהם באופן אישי, גם אם לא מדעת.

ביום הכיפורים אני אומרת יזכור להוריי, וזוכרת את היום הזה איתם.

ביום הכיפורים אני מתפללת לטוב עבור כולנו. מקווה שהמילים החזקות והנוגעות ללב מתוך התפילה לשלום המדינה ו"אבינו מלכינו״ יתגשמו ושחשבון הנפש האישי והלאומי יוציא אותנו נקיים יותר וחזקים יותר לדרך חדשה וטובה. תכלה שנה וקללותיה תחל שנה וברכותיה – גמר חתימה טובה לכולם". סוף דבריה הנכנסים אל הלב.

יום הכיפורים הוא יום נפלא בעיני. שנים שהייתי מחכה שיעבור כבר, סופרת כילדה את השעות עד שאוכל לאכול, ואחר כך בעוונוותי כשבגרתי (ועד שניגמלתי), עד שאוכל לעשן. אחר כך למדתי להתחבר אליו ממקום אחר – ליום הנורא והנפלא הזה. חשבון נפש על העבר, שהופך לתקווה לעתיד.השנה, יותר מכל שנה, אני מחכה לו. לרגע הזה שבו הכל הכל נעצר, השמש שוקעת ואני, כמו כולם, כמו כל יהודי בעולם, מחבקת את משפחתי ומתכנסת פנימה אל תוכי.ביום הכיפורים אני מבקשת סליחה על חטאיי וסליחה גם מאלה שפגעתי בהם באופן אישי, גם אם לא מדעת.ביום הכיפורים אני אומרת יזכור להוריי, וזוכרת את היום הזה איתם.ביום הכיפורים אני מתפללת לטוב עבור כולנו. מקווה שהמילים החזקות והנוגעות ללב מתוך התפילה לשלום המדינה ו"אבינו מלכינו״ יתגשמו ושחשבון הנפש האישי והלאומי יוציא אותנו נקיים יותר וחזקים יותר לדרך חדשה וטובה. תכלה שנה וקללותיה תחל שנה וברכותיה – גמר חתימה טובה לכולם.

‎Posted by ‎Tzipi Livni – ציפי לבני‎ on‎ יום שלישי 11 אוקטובר 2016

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.