"מחכים לפקודה לתקוף את ארה"ב"

"אם ממשל טראמפ לא רוצה שהאימפריה האמריקנית תמצא את סופה הטרגי במהלך כהונתו, מוטב שהם ידברו ויפעלו כראוי", נאמר בהצהרה הלוחמנית מטעם הטלוויזיה בצפון קוריאה

הטלוויזיה הממלכתית בצפון קוריאה פרסמה הצהרה לפיה הצבא הקוריאני ערוך ומוכן בכל רגע נתון לפקודת הירי הגרעיני לעבר אדמת ארה"ב.

"אם ממשל טראמפ לא רוצה שהאימפריה האמריקנית תמצא את סופה הטרגי במהלך כהונתו, מוטב שהם ידברו ויפעלו כראוי", נאמר בהצהרה הלוחמנית.

הנשיא דונלד טראמפ, חזר ואיים כי "מי שיפגע בנו – יתחרט ומהר". במדינה המבודדת לא נותרו חייבים ושיגרו הודעה מתריסה, "הנשיא ושאר האספסוף האמריקני מצהירים על 'אופציה צבאית' נגד צפון קוריאה, בטענה שהם 'לא שוללים מלחמה'", נמסר "בינתיים, הם החלו להביא את יכולותיהם הגרעינים אל אזור חצי האי הקוריאני, תוך שהם מביימים משחקי מלחמה גרעינית פזיזים ומגבירים ביתר שאת את המתיחות באזור כולו".

מתוקף היותה מעצמה גרעינית הבהירו בצפון קוריאה כי. "ארה"ב ביצעה שורה ארוכה של עוולות כנגד צפון קוריאה, תוך שהיא מציגה את עצמה בתור 'מעצמת העל היחידה' בעולם. אולם כעת היא ניצבת בפני מציאות מידרדרת וחוסר יציבות ביטחונית מצד צפון קוריאה. זוהי טרגדיה-קומית שהיא יצרה במו ידיה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.