מחליפים רהיטים? קבלו את כל מה שהבית צריך!

רהיטים הם שם כללי למגוון מוצרים אשר משמשים אותנו בבית, במשרד ובכל מקום אחר. רהיטים ממלאים עבורנו את שטח המחיה ומאפשרים לנו לחיות בנוחות. במאמר זה נסקור בקצרה סוגים שונים של רהיטים.

רהיטים

רהיטים נמצאים בכל מקום – בסלון, במטבח, בחדרי השינה, במשרדים, בחנויות… אי אפשר להסתדר בלי רהיטים, שממלאים עבורנו כל פונקציה אפשרי. מישיבה ועד אחסון חפצים. הנה מספר רהיטים שימושיים שאנו נתקלים בהם מידי יום.

שולחנות

שולחנות נמצאים בסלונים, במטבחים, בפינות אוכל, בפינות עבודה, בחדרי ילדים ועוד… השולחן מאפשר לנו אכילה מסודרת, עבודה נוחה וכן הלאה. שולחנות עשויים ממגוון עצום של חומרים, כמו עץ, מתכות, זכוכית, אבן ועוד.

כסאות

כסאות מצטרפים אל השולחנות, ומהווים מקום ישיבה לכל אדם. מוצאים אותם בכל מקום – במשרדים, בחנויות, בחדרי שינה וילדים, בחדרי עבודה, בפינות אוכל… ועוד היד נטויה. כסאות מגיעים במגוון אינסופי של גדלים, גבהים, סוגים, ריפודים וכולי. ישנם כסאות מיוחדים לילדים, כסאות שמתאימים לשולחנות אוכל, כסאות המיועדים לעבודה משרדית וגם כסאות המיוחדים למנהלים. כסאות יכולים להגיע עם או בלי ידיות, עם או בלי ריפוד, עם אפשרות תנועה או בלעדיה. אין ספק שמדובר באחד הרהיטים השימושיים ביותר.

ארונות

ארונות הם רהיטים שימושיים במיוחד, שמשמשים אותנו לאחסון של חפצים שונים. ישנם ארונות המיועדים לבגדים, אחרים מיועדים לכלי מטבח, ישנם ארונות לספרים ועוד. ארונות יכולים להיות עשויים ממגוון חומרים, החל מעץ, שהוא הנפוץ ביותר, ועד לפלסטיק ואפילו בד, שמשמש בארונות ניידים או מתקפלים. ארונות ממלאים כמעט כל חדר, והם שימושיים במיוחד.

מיטות

גם כאו, המגוון הוא עצום. המיטות שמאפשרות לנו לישון בנוחות מגיעות במגוון גדלים וצורות. מיטות עשויות לרוב מעץ או ממתכת, והן מכילות גם מזרנים, שמאפשרים שכיבה נוחה על מצע נעים. ישנם גדלים שונים של מיטות. ישנן מיטות יחיד המיועדות לאדם אחד, מיטות זוגיות וגם מיטה וחצי, שהיא מעין מיטת יחיד גדולה. מיטת יחיד, למשל, מגיעה גדרך כלל ברוחב של 80, 90 או 100 ס"מ. כמובן, ישנן גם מיטות המיועדות לילדים, במידות קטנות יותר, וגם מיטות מעבר המיועדות לתינוקות שגדלו, ומיטות מיוחדות לתינוקות. ישנן מיטות שבנויות בזוג, כאשר מיטה אחת נשלפת מתחת לשנייה, לחיסכון במקום. ישנן גם מיטות מסוג זה המכילות 3 ואפילו 4 מיטות. סוג נוסף של מיטות הוא מיטת קומתיים, שמאפשרת בעיקר לילדים לישון בשתי קומות.

רהיטים, אין ספק, הם שימושיים ומגוונים מאד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.