"מחלקת המדינה עוינת את ישראל" (הקלטה)

השר לביטחון פנים תוקף הבוקר בחריפות את מחלקת המדינה האמריקנית על רקע ההודעה לפיה ישראל מפעילה כוח מוגזם כלפי הפלסטינים {השר ארדן}

על רקע האמירה הודעתה לפיה "יתכן שישראל מפעילה שימוש מוגזם בכוח כלפי פלסטינים", תוקף השר לביטחון פנים, גלעד ארדן בחריפות את מחלקת המדינה האמריקאית ומכנה אותה "עויינת".

"מחלקת המדינה באופן מסורתי עוינת את ישראל…אני מצפה מהממשל האמריקני לומר את דברו בעניין הזה. ללכת שולל אחרי שקרים שמוצגים למחלקת המדינה האמריקנית זה אכן מאוד מוזר, חובבני ואף למטה מכך, כאשר יש לנו פה הרי תיעוד מלא של כל אחד מהאירועים", אמר ארדן בראיון לגל"צ.

האזינו לראיון

.
ארדן הוסיף: "משטרת ישראל לא פוגעת באף אדם חף מפשע. משטרת ישראל והאזרחים בישראל מבצעים פעולות התגוננות והצלת חיים במסגרת החוק".

בהמשך התייחס בדבריו גם לנאום אבו מאזן אמש ואמר: "אנחנו היינו מאוד רוצים לחדש את המשא ומתן עם הפלסטינים אבל אני חושב שהחל מאמש כבר ברור לכל אזרחי ישראל, ימין או שמאל, שאבו מאזן חייב ללכת. שהסיכוי היחיד אולי זה אם תתפתח גם הנהגה חדשה".

לדברי ארדן, השקרים של אבו מאזן – שטען כי ישראל רצחה בדם קר את הנער בן ה-13 שביצע את פיגוע הדקירה בפסגת זאב – מוכיחים סופית כי עליו ללכת הביתה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.