מחלקת ה-Aftermarket של מובילאיי ממפה רחובות ברחבי העולם

ישתפו פעולה כדי לשפר את הבטיחות בדרכים

מחלקת ה-Aftermarket של מובילאיי הודיעה בתערוכת ה-CES 2018 על סדרה של שיתופי פעולה ושותפויות עם ראשי Rideshare, רשויות מקומיות ומשרדים ממשלתיים שיאפשרו מיפוי הרחובות של ערים בעולם כולל לונדון וניו-יורק על ידי התקנת המערכת Mobileye 8 Connect™‎ באלפי כלי רכב מושכרים.

מערכת ה"אפטרמרקט" המסייעת למניעת תאונות דרכים מהדור החדש של מובילאיי, ה-Mobileye 8 Connect™‎, המצוידת בשבב EyeQ4®, בעלת היכולת לאיסוף נתונים דינמיים כדי להפוך את הערים לחכמות יותר, בטוחות יותר ומוכנות לנהיגה אוטונומית – Autonomous Ready™‎. החל מתחילת 2018, ציי הרכב המצוידים ב-Mobileye 8 Connect™‎ יאספו מידע בעל ערך על רחובות הערים ותשתיות הערים, כדי ליצור מפות ברזולוציה גבוהה על בסיס מיקור המונים באמצעות ה-REM‏ (Road Experience Management – ניהול חוויית כביש) של מובילאיי – גורם קריטי לנהיגה אוטונומית מלאה.

שיתופי פעולה חדשים בהן נעשה שימוש בנתונים לבניית מפות HD ויצירת ערים חכמות כוללים:

• Gett: החברה הגלובאלית המספקת ניידות לפי דרישה צפויה לצייד כ-500 מוניות שחורות בלונדון ב-Mobileye 8 Connect™‎. בנוסף למאפייני הבטיחות החשובים, הטכנולוגיה תשמש כדי ליצור את מפת ה-HD הראשונה של לונדון באמצעות REM™‎.
• חברת החכירה Buggy TLC: חברת החכירה הגדולה של כלי רכב המשמשים יישומי נהיגה שיתופית כגון "אובר" צפויה להתקין בכ-2,000 כלי רכב ניו-יורקים את מערכת ה-Aftermarket של מובילאיי. הנתונים יאספו באמצעות מערכת ה-REM™‎ ויאפשרו מיפוי העיר ניו-יורק ברזולוציה גבוהה.
• דיסלדורף, גרמניה: העיר דיסלדורף צפויה לצייד 750 כלי רכב עם Mobileye 8 Connect™‎. פרויקט זה, הממומן על ידי הממשלה הגרמנית, יבדוק את מודלי איסוף הנתונים ויחקור את התאמת התשתית הקיימת של דיסלדורף לכלי הרכב האוטונומיים ונהיגה מקושרת.
• מדינת ספרד: מובילאיי ומחלקת התנועה הספרדית (DGT) ישתפו פעולה כדי לשפר את הבטיחות בדרכים ולהכין את התשתית הספרדית ואת המדיניות הרגולטורית לכלי רכב אוטונומיים. מידע נוסף כאן.
• חברת הביטוח Berkshire Hathaway GUARD: חברת הביטוח העסקי צפויה לצייד כ-1,000 עד 2,000 משאיות ב-Mobileye 8 Connect™‎ כדי להפחית את הנזק ואת עלויות תביעות הביטוח. נתונים הנאספים באמצעות יכולת ה-REM™‎ המובנית במערכות אלו יאפשרו עדכון מהיר של מפת ה-HD באזורים שבהם פועלים כלי רכב אלה.

השקת ה-Mobileye 8 Connect™‎ בשנת 2018, מציעה רמות גבוהות יותר של בטיחות, קישוריות ויכולות איסוף נתונים כדי לאפשר ניהול ציי רכב ונכסים עירוניים בהיקפים גדולים הרבה יותר. האלגוריתם המשופר והחבילה החדשה של כלי הבטיחות Mobileye 8 Connect™‎, המבוססים על התובנות והניסיון שהצטברו, מביאים את טכנולוגיית הבטיחות ואיסוף הנתונים לעיר חכמה לרמה חדשה לגמרי.

ה-Mobileye 8 Connect™‎ הוא הפיתוח החדש שהוצגה על ידי מחלקת ה-Aftermarket של מובילאיי, חברה בת של אינטל, המציעה מערכות ADAS הניתנות להתקנה בכל רכב קיים. ניתן להתקין את מוצרי ה-Aftermarket של מובילאיי, הדורשים חיישן מצלמה אחד ומערכת עיבוד EyeQ®‎ המותקנת על השמשה הקדמית, בכל רכב קיים כך שהמערכת פועלת כ"עין שלישית", מזהה מצבים מסוכנים אפשריים ומספקת התראות קוליות וחזותיות, כדי לסייע לנהג במניעת התנגשות או בהפחתת עוצמתה. מחלקת ה-Aftermarket של מובילאיי מציעה מערכות המותאמות לכלי רכב של תחבורה ציבורית, ציי רכב ממשלתיים, רשויות אכיפת החוק, ציי משאיות של חברות מסחריות, רשתות כלי רכב שיתופיים ועוד.

אודות מובילאיי, חברת בת של אינטל
מובילאיי, חברת בת של אינטל, היא חברה מובילה בעולם בפיתוח פתרון ראייה ממוחשב ולימוד מכונה, ניתוח נתונים, לוקליזציה ומיפוי למערכות עזר מתקדמות לנהג (ADAS) ולנהיגה אוטונומית. הטכנולוגיה שלנו שומרת על בטיחות הנוסעים בכבישים, מפחיתה את הסיכוי לתאונות דרכים, מצילה חיים ויש לה פוטנציאל לבצע מהפכה בחוויית הנהיגה באמצעות נהיגה אוטונומית. אלגוריתם התוכנה שלנו ושבבי ה-EyeQ®‎ המוגנים בזכויות יוצרים מפענחים בצורה מפורטת את שדה הראייה החזותי כדי לצפות מראש תאונות אפשריות עם כלי רכב אחרים, הולכי רגל, רוכבי אופניים, בעלי חיים ומכשולים אחרים. המוצרים של מובילאיי יכולים גם לזהות את סימוני הדרך כגון נתיבים, שוליים, גדרות הפרדה וכדומה; זיהוי וקריאת תמרורים, תמרורי כיוון ורמזורים יצירת ™‎RoadBook‎ של מסלולים נהיגה מקומיים וציוני דרך חזותיים בעזרת REM™‎; ויצירת מיפוי לנהיגה אוטונומית. המוצרים שלנו משולבים או ישתלבו בכלי רכב בדגמים שונים של למעלה מ-25 יצרנים. המוצרים שלנו זמינים להתקנה גם בכלי רכב לאחר מסירתם (aftermarket).

הצהרה צופה פני עתיד
הודעה זו לעיתונות כוללת גם מידע צופה פני עתיד. מילים ומושגים כגון "מאמין", "מתכוון", "מצפה", "פרויקטים", "צופה", ו"עתיד", או ביטויים דומים, נועדו לזיהוי הצהרות הצופות פני עתיד. אמירות אלה הן תחזיות בלבד המבוססות על הציפיות והתחזיות הנוכחיות לגבי אירועים עתידיים. גורמים רבים עשויים לגרום לכך שהתוצאות בפועל יהיו שונות באופן מהותי מכל אמירה צופה פני עתיד ולפיכך אין להסתמך יתר על המידה על הצהרות אלה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.