מחמיאים לגברת הראשונה, נחמה ריבלין

העיתון הבריטי הדיילי מייל עושה את זה בסופ"ש האחרון ומפרגן לגברת הראשונה שלנו נחמה ריבלין שלבשה אופנה ישראלית יפה ומחמיאה

העיתון הבריטי הדיילי מייל  פרגן בסופ"ש האחרון לאישה הראשונה שלנו נחמה ריבלין על הופעתה עם הזוג הממלכתי של ספרד. נחמה לבשה חליפה מחוייטת של רשת האופנה "משכית" .

את הלוק עיצבה המעצבת הישראלית שרון טל לבית האופנה "משכית", שהחליטה ביחד עם נחמה ריבלין על הטוטאלוק שתלבש כדי לייצג את ישראל בביקור במדריד. נחמה ריבלין ייצגה את ישראל ברשמיות יוצאת דופן ועל כך החמיאו לה במגזין בריטי. זאת לא הפעם הראשונה שריבלין שמייצגת את ישראל לובשת "משכית", אופנה ישראלית שקיימת מימות ישראל הצעירה.

היום, ממש כמו פעם, דגמי משכית הם דוגמא מצוינת לאופנה הישראלית הטובה. הגזרות, החומרים, האפליקציות, החריזה, הרקמה, הדיטיילים – כולם משלימים עיצובים על-זמניים באופנת-הראויה לשטיח האדום ההוליוודי. הסגנון כולו שלנו.

"העבודה עם נחמה היא תהליך מלא יצירה, היא מאמינה בנו ומתמסרת לתהליך העיצוב" מוסרת שרון טל המעצבת לבית האופנה.

עוד מספרת המעצבת כי הגברת ריבלין הגיעה לפני כחודש לביקור בבית האופנה שם התחילו לעבוד על שמלה שתכבד את האירוע ותייצג את הערכים שאנחנו כישראלים רוצים להביא לביקור בספרד.

השמלה השחורה בעבודת היד עם הצדפים עליה: השמלה עשויה בדים קלילים מבד משי אורגנזה עם שילוב של רקמה בעבודת של צדפים שאנחנו חותכים בצורות גיאומטריות. (השמלה אף הוצגה בשבוע האופנה האחרון ממנו.

בנוסף, צייד בית האופנה את הגברת הראשונה במעיל המדבר המיתולוגי המנציח 70 שנות מורשת ואופנה ישראלית במיטבה.

מעיל המדבר בגרסתו הקצרה  שלבשה נחמה, הוא פריט מהקולקציה האייקונית של משכית שמבוססת על הפריט המיתולוגי, מעיל המדבר שעוצב לראשונה בשנות ה50 ונמכר בבית הכולבו המפורסמים בעולם, ברגדורף גודמן, ניימן מרקוס ועוד..

המעיל נלבש על ידי מיטב המפורסמות בארץ ובעולם ונחשב מאז ועד היום לאחד הפריטים הנחשקים ביותר של בית האופנה.

מדובר על מעיל מצמר קשמיר איכותי עם גימורי עור ורקמת איקס ידנית. פריט על זמני שנשים בכל גיל היו מאושרות שיהיה חלק מארונן

"אני גאה שהיא הגברת הראשונה שלי " הוסיפה המעצבת.

נחמה ריבלין מצייגת אותנו לצד הגברות הראשונות בעולם שיודעות ללבוש אופנה איכותית ויפה ושכולנו עוקבות אחריהם ברשתות החברתיות ובעיתונים.

קייט מידלטון כבר עושה זאת מאז שנכנסה לתפקיד כשגרירת האופנה הבריטית, קייט לבושה בקפידה עם אופנה בריטית, ומעלה תמיד את אחד המעצבים הבריטים הפחות ידועים שאחרי הופעתה עם שמלה או חליפה שלו הפריטים נמכרים במהרה והמעצב הופך בין לילה למעצב ידוע.

ריבלין בצניעותה ועם גאווה ישראלית מייצגת אותנו באופנה ישראלית משובחת.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.