מחמם מנועים? גדעון סער נגד "ממשלת הכל דיבורים"

השר לשעבר גדעון סער תוקף היום בחריפות את אוזלת ידה של הממשלה במלחמה נגד הטרור בערי ישראל, ומכנה את ממשלת נתניהו הרביעית "ממשלת הכל דיבורים". סער מאוכזב מאי הטיפול של הממשלה בשוהים הבלתי חוקיים. {חוזר לפוליטיקה?}

לאחר פסק זמן שנטל מהחיים הפוליטיים, האם השר לשעבר גדעון סער מחמם מנועים לקראת חזרה לפוליטיקה? היום צייץ בכיר הליכוד בטוויטר:  "גם הפיגוע ברעננה בוצע על ידי שוהה בלתי חוקי. אחרי 3 חודשי אינתיפאדה – מתי תתחיל ממשלת הכל דיבורים לטפל ברצינות בשב"חים ולסגור באופן אפקטיבי את שטחי הרשות?".

בכך מצטרף סער לביקורת נגד נתניהו על אוזלת ידה של הממשלה הנוכחית אשר אינה עושה די על מנת למגר את גל הטרור הגואה ברחבי ערי מדינת ישראל. סער מתרעם בעיקר על כך שהממשלה אינה נוקטת בצעדים משמעותיים על מנת לעצור את כניסת השוהים הבלתי חוקיים לגבולות הארץ.

כזכור, בכנס פעילים שנערך לאחרונה הצהיר סער על כוונתו לשוב לפוליטיקה. "בכדורסל פסק זמן לוקח דקה, בחיים הפוליטיים בערך שנה", רמז סער בנוגע לתכניותיו. על פי ההערכות, צפוי גדעון סער להתמודד כבר בפריימריז הקרוב של מפלגת השלטון לכשיתקיים.

גדעון סער עצמו צייץ אז בתגובה בטוויטר: "לשואלים: לא הודעתי בשבוע שעבר על תום פסק הזמן. אמרתי, ולא בפעם הראשונה, שטיבו של כל פסק זמן – להסתיים. כשזה יקרה – כולכם תדעו זאת. ממני". בהמשך נשאל סער בראיון לקול ברמה מה קורה עם ילדו דוד, ששימש כנימוק הרשמי לפנטילת פסק הזמן מהחיים הפוליטים.

גדעון סער ענה כי "דוד היה בשבוע שעבר היה בן שנה ושמונה חודשים, הוא ילד שמח ונבון וטוב לב ואני מאושר שאני יכול לחוות הורות בצורה כפי שתכננתי שהודעתי על פסק הזמן בספטמבר. אני הודעתי שאני לא לוקח פסק זמן לחודש או חודשיים.

"אחרי 20 שנה של שירות ציבורי וחיים מאוד אינטנסיביים ודינאמים ורציתי זמן שונה ותקופה שונה עבור המשפחה שלי והתקופה הזאת עוד לא הסתיימה. אני לא חושב שזה יקרה בתקופה הקרובה, בסופו של דבר אני מעריך שגם פסק הזמן הזה יבוא לסיום"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.