מחנה נופש שיערך ל- 180 ילדים חולים

הרב אהרן אברמן, יו"ר ארגון 'לב מלכה': "מרגש כל פעם מחדש לראות את הילדים החולים עם חיוך על פניהם. אנחנו מצליחים להשכיח מהילדים את המחלה הקשה איתה הם מתמודדים מידי יום ללא הפסקה"

ארגון 'לב מלכה', המטפלים בילדים חולי סרטן עורכים בשבוע הקרוב מחנה נופש במלון 'ניר עציון' בצפון. בהנהלת הארגון מספרים שמאה ושמונים ילדים חולים צפויים להשתחרר מבתי החולים בהם הם מאושפזים למספר ימים של מחנה נופש שבהם ניסו להשכיח מהם את המחלה הנוראה על ידי טיולים, אטרקציות ועוד. רגע השיא במחנה יהיה הגשמת בקשותיהם. כשלאחר מכן תערך מסיבה בהשתתפותם של ליצנים ובדרנים שינסו לשמח את הילדים ולנסות להשכיח מהם את המחלה הנוראה איתה הם מתמודדים מידי יום ביומו בשנים האחרונות.

יצוין, כי את הטיול ילוו כרגיל המתנדבים המנוסים והמסורים של ארגון "לב מלכה" אשר באמתחתם הפתעות משמחות לכל שעה משעות היום. וזאת, בליווי 5 אמבולנסים של הארגון המצוידים כנדרש, כאשר בהם כ-10 ילדים נכים בכיסאות גלגלים אשר לא יכלו להצטרף לאוטובוסים מסיבת מוגבלותם, אך בארגון לא מתכוונים לוותר על הצטרפותם לטיול ומצאו את הדרך לשתפם.

יו"ר הארגון, הרב אהרן אברמן מסכם את הכנות למחנה הנופש השנתי: "מרגש כל פעם מחדש לראות את הילדים החולים אשר על פניהם חיוך של שמחה ומביעים את הנאתם הגלויה משעות החוויה המשעשעות והמיוחדות, מחזות אשר בני משפחתם והצוות הרפואי לא נתקלים בהם מידי יום. אנחנו מצליחים במחנות להשכיח מהילדים את המחלה הקשה איתה הם מתמודדים מידי יום ללא הפסקה ".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.