מחנך אחד הטריד ארבעה אחים (הקלטה)

רבקה סיפרה בראיון היום (שני) ליעל דן בגלי צה"ל על החוויות הקשות שבניה עברו, "הרב לימד את הילדים, הוא פגע בגדול, ואחר כך פגע בבא אחריו ואז בבא אחריהם", { שברו שתיקה }

מקרה מזעזע של תקיפה:  ארבעת  בניה של  רבקה מ. הותקפו על ידי המלמד שלהם, אחד מהם הותקף על ידו.

אולם למרות התלונות ההליך מתעכב כבר שנה וחצי בכל יום שעובר ילדיה ממשיכים לסבול מבעיות רגשיות קשות.

רבקה סיפרה בראיון היום (שני) ליעל דן  בגלי צה"ל על החוויות הקשות שבניה עברו, "הרב לימד את הילדים, הוא פגע בגדול, ואחר כך פגע בבא אחריו ואז בבא אחריהם", סיפרה, "כשהבן הגדול גדל והבין מה עבר עליו. והוא ראה שהאח הרביעי שלו יעבור את זה גם, אז הוא פתח את פיו וגילה את הסוד הנורא שרבץ בו".

האם סיפרה כי בנה גילה את הסוד  למנהל "תלמוד תורה" שפנה לרשויות. "בימים האלה הילד הסתגר בבית, לא רצה לחזור לישיבה ולא ידענו מה עובר עליו", אמרה. "אז הוא ניגש לאביו ושניהם מאוד פחדו לספר לי, ראיתי שמשהו לא בסדר בבית אז חייבתי אותם לספר לי מה קורה. כשגילינו את הסיפור הזה החיים שלנו פשוט נגמרו ברגע אחד".

"אצלנו בציבור שלנו לא מדברים על דברים כאלה, החינוך שלנו הוא שמורה היא דמות חינוכית שכל מה שהיא עושה זה בסדר", אמרה רבקה, "ברגע שהילדים הבינו את מה שהמורה עשה, הם הבינו שהדברים שהם יאמרו לא יתקבלו יפה".

"הרב שלח אלינו את אשתו לפני שהלכנו למשטרה", המשיכה לספר, "היא התחנה שלא ניגש למשטרה ושהם מוכנים לתת לנו כסף, כל מה שהם יכולים כדי לפצות את הילדים, היא אף הודתה במה שבעלה עשה והתביישה בכך".

רבקה מספרת: "יש לי שלושה ילדים פגועים, נשבר להם האמון באנשים, הם לא ישנים בלילות, יש לי ילד שלא יצא מהבית כבר שנה. הם לא מתפקדים. אנשים מסתכלים עלינו כעל פושעים שפנינו למשטרה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.