בהוראת הגר"ח: המחנכת שסולקה הוחזרה: הסיפור שמסעיר את סמינר וולף

כשוך הסערה הוחזרה המחנכת לסמינר ע"ש הרב וולף. פחות מחודש לאחר הבחירות ואש המחלוקת שאפיינה את מערכת הבחירות הולכת ודועכת, אולם רק עתה מתחילים השמאים לאמוד את הנזק הרב שנגרם כתוצאה מרעידת האדמה שפקדה את המחנה הליטאי שהוביל לפיצול בבחירות ברשויות המקומיות.

סיפורים רבים ומעשיות שונות כבר עלו ונכתבו, והדיו סובל הכל. אולם הסיפור שיתואר דלהלן מעפיל על יתר הסיפורים שנחשפו במרוצת מערכת הבחירות כפי שחושף הערב ה'קו החרדי.'

מחנכת בסמינר הרב וולף בבני ברק פעלה בתוככי הסמינר להצלחת רשימת בני תורה, היא דירבנה את התלמידות וקראה להם להצביע למפלגה. בין היתר, היא פעלה מחוץ לסמינר וארגנה כנס נשים למען בני תורה. משנודע הדבר למנהל הסמינר הוא העלה את הנושא לשולחנו של מרנן ורבנן שליט"א שהורו כי יש להשהות את אותה מחנכת עד לאחר הבחירות.

השבוע לאחר שרוחות המחלוקת החלו לדעוך התייעצו מנהלי הסמינר עם מרן שר התורה לדעת מה לעשות עם אותה מחנכת.  מרן שר התורה הכריע כי יש להחזירה לסמינר, אולם לכך יש כמה תנאים. ראשית שתכתוב מכתב שבה היא כפופה להנהגת גדולי ישראל והיא מחוייבת להנחיל את מורשתם בין כותלי הסמינר. על המורה נאסר בין היתר לקרוא את עיתון 'הפלס' שנהגה לקרוא מידי בוקר.

צילום: אהרן ווהב חדשות 24

12 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. שגיאות כתיב בכתבה:
  אמור להיות "מאפיל" ולא "מעפיל". "להשעות" ולא להשהות.

  הילי |
  הגב
 2. היא כתבה מכתב חרטה שתלה היום בחדר המורות על דברים שאמרה. יותר נראה לי שאת הדברים שעליהם מתנצלת כנראה אמרה בכפייה כפיית דעת של שקרים שאחרי שישבה בבית קצת זמן הבינה שפשוט הייתה מוסתת על ידי פטרוב שאת דברי הנבלה שלו שמעתי רק היום

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • גם אני שמעתי את פטרוב ולדעתי הוא מדבר בצורה ענינית ממוקדת ובלתי מתלהמת לחלוטין, אלא התמקדות בחשיפת עובדות שגורמים אי נוחות ואי נעימות להרבה אנשים…

   השפוי |
   הגב
   • אם אתה שפוי אז אין כבר משוגעים בעולם
    מי שמאמין לעובדות שלו
    ולא זוכר טיפה של הסטוריה

    יוסף |
    הגב
  • עיקר זה שישבה בבית היה על שיחה שענתה לטלפון של בוגרת הסמינר לשעבר וענתה לשאלותיה בנושא, בלי לדעת שזו מרמה ומקליטה אותה.
   כעת (מידע מכלי ראשון) הכתיבו לה נוסח מכתב שבו היא מתנצלת שדיברה עם אותה תלמידה.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 3. תודה למשתמש האנונימי שהאיר עיננו בפרטים המדוייקים.
  כך קל יותר לדון לכף זכות את הגורמים בדבר.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. עכשו אתם מבינים מה שכתוב בזוהר: מלך המשיח ילחמו נגדו אפקורסים ורבנים עם זקן ארוך מאוד

  בנשושן |
  הגב
 5. פרטים ממש לא מדוייקים!!!
  אני בקשר עם אותה מחנכת דגולה.
  א. היא לא פעלה בתוך הסמינר.
  ב. היא לא ארגנה את הכנס נשים באחד הערים. בקשו ממנה לדבר שם, והיא דיברה בעיקר על "אשה כשרה עושה רצון בעלה". ולא נכנסה בכלל לנושא המחלוקת (יש לי הקלטה).
  ג. היא הושעתה מראש רק לשבועיים, לאחר ש-3 מורות מהצוות פעלו נגדה.
  ד. לא נאסר עליה לקרוא את העיתון.
  ה. כל מה שעשה מנהל הסמינר עשה בכפיה. כפו עליו.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב