חווית פסח • בעקבות מסתורי הפרעונים בטכנודע (תמונות)

בעקבות מסתורי הפרעונים בטכנודע
בערב פסח הקרוב נשב כולנו סביב שולחן החג, נקרא בהגדה, נשאל את הקושיות ונזמר את חד גדיא.

הסיפור העתיק של יציאת מצרים ודמותם של הפרעונים ריתקה דורות של ילדים לאורך ההיסטוריה. הפירמידות הענקיות, מכות מצרים, האותות והמופתים מציתים את הדמיון של כולנו. מסקרן גם אתכם ? בפסח הקרוב יש לכם מקום אחד לבקר בו- פארק המדע בטכנודע! מדעני הטכנודע מקדישים את הפסח הקרוב לחקור את מסתורי הפרעונים ואת סודות המדע העתיק.

הטכנודע הוא מקום קסום של חוויה ומדע . גן עדן לילדים והורים שאוהבים לבלות יחד זמן איכות, לחקור ולגלות את סודות המדע. הטכנודע בחדרה צמוד לכביש החוף ממוקם בקמפוס חדש ורחב ידיים המלא במתחמי פעילות המבטיחים ביקור מרתק מעשיר ומהנה.

בטכנודע הכינו לנו השנה לכבוד חג הפסח מסע בעקבות מסתורי הפרעונים. במשך יומיים שלמים המבקרים בטכנודע בחוה"מ פסח יוכלו לגלות את כל סודות המדע של העת העתיקה. חגיגה אמיתית של מדע וחוויה לכל המשפחה. אז מה מחכה לנו שם?
• פעילות אוצר הפרעונים בפארק המדע –המבקרים הצעירים יפענחו את כתב החידה ויגלו האוצר המתחבא בין מתקני הפארק. רמז- האוצר הוא כמובן גילוי מדעי חשוב מאין כמוהו וכל ילד ירכיב לעצמו דגם פועל.

• חידון המדע הגדול, ממצרים העתיקה ועד ימינו – חידון נושא פרסים המחבר בין סיפור ההגדה לעולם המדע ומשלב הדגמות מדעיות ומולטימדיה. מי הילד שמכיר הכי טוב את סיפור ההגדה? אילו הפתעות מדעיות מסתתרות בין דפיה העתיקים?

• מה ראו חכמי העת העתיקה בכוכבים ? מה הקשר בין הפירמידות לקבוצות כוכבים? איך השפיעו מופעי הכוכבים בעונות השנה על חיי היום יום במצרים העתיקה? בפלנטריום של הטכנודע נביט בהדמיית שמי הלילה ונגלה את כל התשובות.
הפעילות המיוחדת תתקיים ד' – ה' ה- 16-17/4/14 בין השעות 9:00-16:00.
וזה לא הכל. יש עוד משהו שחשוב שתדעו– הטכנודע הינו מלכ"ר (אתם יודעים כזה ארגון שלא עושה עליכם רווח). לב ליבו של הטכנודע היא הפעילות החברתית קהילתית הנעשית שם ב-30 השנה האחרונות. בטכנודע עושים עבודת קודש, ובמגוון תוכניות העשרה וטיפוח משתתפים מאות ילדים משכבות מצוקה שבאים, לגעת, לנסות ולהבין (וגם לאכול ארוחה חמה, לשחק, להכין שיעורי בית ולהרגיש בטוחים).

הילדים האלו שסביבתם אינה מאפשרת התפתחות אישית ואקדמית יודעים ששם יש להם הזדמנות שווה ועם צוות הטכנודע הם יכולים להמריא. לכן מבקרי בטכנודע תורמים לקהילה! וכל ההכנסות מוקדשות להענקת חינוך מדעי לילדים.

רוצים לדעת עוד? כנסו לאתר הטכנודע www.technoda.org.il או התקשרו ל- 04-6333505 והזמינו לעצמכם חוויה מדהימה לכל המשפחה. רק חצי שעה מת"א או מחיפה. אנחנו בטוח שם!

צפו בתיעוד מרהיב מהשטח:
unnamed

unnamed (1)

unnamed (2)

unnamed (3)

unnamed (4)

unnamed (5)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.