מחפשים עבודה? למוסד יש הצעה מעניינת עבורכם(וידאו)

כמו בסרטים: מחפשים הרפתקאות? רוצים לרגל? מעוניינים לפעול מעבר לקוי האויב? המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים השיק היום אתר אינטרנט חדש, שמטרתו גיוס מועמדים לשורותיו. צפו

המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים השיק היום אתר אינטרנט חדש, שמטרתו גיוס מועמדים לשורותיו. מהודעת המוסד עולה כי מטרת האתר להנגיש את תהליך הגשת המועמדות למועמדים פוטנציאליים.

באתר החדש ניתן למצוא משרות רלוונטיות לנשים ולגברים כאחד, ובהן מסלולי קידום רבים. המידע נגיש במספר שפות למועמדים בארץ ובחו"ל, ומתאים לגלישה גם מסמארטפונים. את השקת האתר מלווה קמפיין שהפיקה לשכת הפרסום הממשלתית, ובמסגרתו פורסם בין היתר סרטון תדמיתי.

במוסד אומרים כי לארגון מגיעות אלפי פניות של מועמדים בשנה, כאשר רבים מהפונים הם אנשי הי-טק ועסקים, משפטנים, רופאים ועוד – אשר החליטו "להתפנות לאתגר נוסף בחייהם". באתר המוסד הם יוכלו למצוא רקע על ראשי המוסד בעבר ועל תולדות הארגון.

ראש המוסד, תמיר פרדו, אמר עם השקתו של האתר כי ההון האנושי של המוסד הוא הסוד להצלחתו של הארגון. "עלינו להמשיך לגייס לשורותינו את האנשים האיכותיים ביותר, על מנת שהמוסד יוכל להמשיך להוביל, להגן ולאפשר למדינת ישראל את המשך קיומה", הוסיף.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. רוצה לעבוד במוסד? תחושב שוב !

  כמה דברים :
  * מר פרדו (AKA מר פרד) לפני כמה חודשים יצא בהצהרה שההתחרדות יותר מפחידה מגרעין של אירן.

  * לכאורה מר פרד הוא שונא חרדים ועל פי זה אינו מקבל חרדים. אך טוען שהוא בעד שילוב תעוסוקתם רק.. לא אצלו…

  * צפו לשכר נמוך… כן כן … שכר נמוך (7K שח) לעובד תפקדים מיוחדים.

  * "ריתמה חזקה" לחוזה שאין סיכוי שתשתחררו ממנו וכשתרצו להשתחרר בניגוד להנחיות – חפשו "אסיר X" בגוגל… התאבד בידיוק כשהמצלמה לא עבדה רק במקרה שם זה איזור של "אסירים מיוחדים" שחייבים השגחה 24\7….

  * תהליך ארוך וחסר וודאות – תאכלס סתם גוררים זאת (אחרי שהגעתם לחצי קומה של בית אילון) תצפו למסטיק דביק..

  * האם שווה לעבוד שם ? לא. אין באמת אתגר טכנולוגי. הרבה ג'ובים שתפורים מראש עולם הקומבינות – זה המקום,
  לרוב לשבת ולא לעשות כלום (אולי זו הסיבה שרוב הפעמים האתר שלהם למטה?!)

  מוסדיסט |
  הגב