הפיצוח של הרצח המסתורי בעפולה (וידאו)

לצפות, לקרוא ולא להאמין, כך נרצח יהודי ללא עוול בכפו ללא שום סיבה לאור היום בעיר עפולה, צפו בכתבה {כך נרצח שומר מצוות ללא סיבה}

רצח מיותר בלתי נתפס: אבייתר קיטץ, יהודי שומר מצוות בן 56, רכב לתומו על אופניים בשעת לילה בעפולה. הוא נמצא מת ליד אופניו. תחילה במשטרה היו בטוחים שמדובר בתאונת פגע וברח.

רק חקירה במכון הפתולגי גילתה שעל גופו היו דקירות סכין. ושמדובר ברצח. ולא סתם רצח אלא רצח ע"י נער קטין בעקבות טעות בזיהוי.

צפו בכתבה

כזכור, ביום 20/1/16 סמוך לשעה 23:30 הגיע דיווח למשטרה על תאונת דרכים של רוכב אופניים ובה נפצע אדם באורח קשה. כשהגיע הפצוע שהיה אלמוני באיתה שעה לבית החולים התברר כי לא מדובר בתאונת דרכים אלא בתקיפה באמצעות דקירה. לזירה הוזעקו כוחות משטרה רבים. מהזירה נאספו ממצאים וראיות ע״י חוקרי המעבדה לזיהוי פלילי, ראיות המצביעות על השתלשלות אירוע הרצח וממצאים המאשרים כי מדובר ברצח. חוקרי המשטרה פעלו בזירה בכדי לאסוף את מירב הראיות ולהבין מה בעצם קרה באירוע החמור.

הנרצח, אביתר קיטץ, בן 56, היה אדם נורמטיבי לחלוטין. בפעילות חקירתית מתוחכמת של חוקרי משטרת ישראל, הצליחו השוטרים לאסוף ראיות ולהגיע לזהות חשוד, קטין בן 17.5 (פרטיו חסויים בשל גילו).

קיטץ נרצח בשל טעות בזיהוי. במהלך החקירה התברר כי לחשוד סכסוך עברייני קודם עם אדם אחר. במהלך הסכסוך ארעו מספר אירועים אלימים בין החשוד לאדם איתו הוא מסוכסך ובהם הצתות רכב ותקיפות שונות. ביום הרצח, הנרצח, יצא לרכיבה על אופניים חשמליים ברחוב קירשטיין בעיר עפולה כשהוא עוטה צעיף על צווארו. החשוד הבחין בנרצח והניח כי מדובר באדם עימו הוא מסוכסך. הנאשם ניגש לביתו שנמצא בסמיכות, הצטייד בסכין והמתין שהמנוח יחלוף שוב. בזמן שהגיח קיטץ על אופניו, הגיח החשוד מאחור ורדף אחריו וזאת מבלי שהמנוח מרגיש. לאחר מכן הוא דקר את הקורבן מספר דקירות בגבו. כתוצאה מדקירות אלו נקבע מותו של אבייתר במרכז הרפואי העמק בעעיר עפולה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.