החינוך הקלוקל: איימו עם סכין על חברם שיגלה היכן תכשיטי אמו

שוטרי מחלק הנוער מתחנת המשטרה בנתניה עצרו אתמול שני קטינים בחשד שאיימו בסכין על חברם והכריחו אותו לגלות היכן אמו מחביאה את תכשיטיה וכספיה.

אמש (חמישי) ישבו על ספסל קטן בחדר החקירות של מחלק הנוער בתחנת המשטרה בנתניה שני קטינים, האחד גבוה והשני כמחצית מגובהו של הראשון.

הנערים שהגיעו לדרגת חוצפה כזאת, ישבו בשקט, מבוישים, לא הרימו מבטם ולעוברים במסדרון נראו צעירים הרבה יותר מגילם. שני הקטינים נעצרו לחקירה בחשד שביקשו מחברם לגנוב מאמו תכשיטים וכסף. כשהחבר סרב לבקשתם איימו עליו בסכין והכו אותו עד שנכנע ומסר להם מרוב פחד שידקרוהו.

לפני מספר שבועות הבחינה אמו כי עגילים שהיו ברשותה נעלמו, חיפשה וחיפשה אך העגילים לא נמצאו.
בנה, צעיר בשנות העשרה לחייו הבחין בחיפושים ולאחר ששאלה את בנה האם הבחין בתכשיטים נשבר וסיפר לה כי חבריו איימו עליו בסכין, הכו אותו ושלחו אותו לגנוב ממנה רכוש וכסף.

שוטרי מחלק הנוער בפיקודו של פקד דויד מייליך שמעו על המקרה ופתחו בחקירה שהסתיימה אתמול במעצרם של השניים תושבי השרון. ראשון עוכב הקטין המבוגר מבין השניים, תחילה ציין כי אינו קשור לאירוע אך בהמשך סיפר על השתלשלות האירועים ואף ציין את חלקו במעשים.

לאחר מכן עוכב חברו שסיפר אף הוא את חלקו באירוע אך בשל גילו שוחרר לביתו ואילו חברו נעצר להמשך חקירה. זהו תוצאות החינוך החילוני הקלוקל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.