מחריד: "רצחתי את שני הילדים שלי" סיפר האב לשוטרים

עוד מקרה מזעזע של רצח ילדים בידי הוריהם: תושב ישרש הסגיר את עצמו למשטרת רמלה לאחר שרצח את בנו וביתו מתוך רצון לנקום בגרושתו. "אחת הזירות הקשות שנתקלנו בהן בשנים האחרונות" אמר אחד השוטרים שהגיע לבית בו נרצחו הילדים

מזעזע: אמש בשעות הלילה הגיע לתחנת המשטרה ברמלה כשבגדיו מגואלים בדם וסיפר לשוטרים שרצח את בנו ואת בתו – בני 10 ו11.

על פי החשד, האב רצח את הילדים כדי לנקום בבת זוגו לשעבר על רקע פרידתם ובשל העובדה שלא התאפשר לו לראות את ילדיו יותר מפעמיים בשנה. הוא יובא בצהריים לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון. האם עושה בשעות אלה את דרכה לארץ, לאחר שקיבלה את הבשורה המרה.

האב הגיע הלילה לתחנת המשטרה ברמלה כשהוא מגואל בדם וסיפר שרצח בדקירות את בנו ואת בתו. כוחות משטרה מיהרו לבית במושב ופרצו את הדלת. השוטרים מצאו בבית את הילד והילדה, כשעל גופם סימני אלימות קשים, ולצוות מגן דוד אדום לא נותר אלא לקבוע את מותם. על פי החשד, האב כפת את ילדיו, השכיב אותם על הרצפה ודקר אותם למוות. המשטרה חוקרת עדיין את נסיבות האירוע במלואן, וכבר בלילה חקרה את האב. אחיינו יצא הבוקר אל כלי התקשורת ואמר: "אני מקווה שבעזרת הסיקור שלכם תביאו למניעת עוד מקרים כאלו. כרגע המשפחה בשוק, לא מעכלת".

גורם במשטרה אמר כי הילדים הגיעו אתמול בבוקר בטיסה ממיאמי. "האחיות של האב אספו אותם משדה התעופה והביאו אותם הביתה", סיפר. "הן היו איתם כמה שעות ואז עזבו. לקראת חצות האב הגיע לתחנת המשטרה כשהוא מגואל בדם ואמר ליומנאי: 'רצחתי את שני הילדים שלי'. כשהגענו למקום, מצאנו את הזירה במצב קשה מאוד. הוא כפת את הילדים וכיסה את עיניהם בבד. הוא השכיב אותם על הרצפה ודקר אותם בפלג גופם העליון בצורה קשה במיוחד. זו אחת הזירות הקשות שנתקלנו בהן בשנים האחרונות".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. בשביל מה להביא את הכתבה והכותרת הזאת. מה עובר עליכם?

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב