מחריף המשבר: עובדי המחשוב ב"עין כרם" הפגינו: "הדסה מפקירה את העובדים"

בית החולים הירושלמי שמשרת את הציבור החרדי "הדסה עין כרם" במשבר מתמשך בעקבות סכסוך עבודה חריף בין הנהלת בית החולים לעובדי המחשוב

בית החולים הירושלמי שמשרת את הציבור החרדי "הדסה עין כרם" במשבר מתמשך בעקבות סכסוך עבודה חריף בין הנהלת בית החולים לעובדי המחשוב, שמועסקים כעובדי קבלן ודורשים להפסיק את האפליה בינם לבין העובדים האחרים. הבוקר הפגנה נוספת בכניסה לבית החולים שבה הונפו שלטים נגד הנהלת בית החולים.

עובדי נס כבר לא מחכים לנס. משבר יחסי העבודה בין עובדי מערך המחשוב בבית החולים "הדסה עין כרם" לבין הנהלת בית החולים וחברת "נס טכנולוגיות" הולך ומחריף והבוקר, קיימו הבוקר (ג') הפגנת מחאה נוספת בכניסה לבית החולים, כחלק משרשרת פעולות מחאה שהם מקיימים בתקופה האחרונה בכניסה למוסד הרפואי ומול ביתו של מנכ"ל נס שחר אפעל, ברמת אפעל.

העובדים, המועסקים מטעם NESS כעובדי קבלן, אמונים על התפעול והתמיכה במערכות המחשוב בהדסה. מזה כחודשיים הם שובתים על רקע סירובה המתמשך והעיקש של הנהלת נס לשפר את תנאי העסקתם וסירובה של הנהלת בית החולים לקלוט אותם להעסקה ישירה. העובדים שהפגינו קיבלו את הבאים לבית החולים עם שלטים עליהם נכתב בין היתר "זהירות, מיקור חוץ לפניכם" ו"הדסה מפקירה את עובדיה".

פעולות המחאה של העובדים החלו לאחר שהמשא ומתן בין וועד עובדי המחשוב בבית החולים לנציגי ההסתדרות וההנהלה כשל וכל הניסיונות ליישב את המחלוקת בין הצדדים עד עתה לא נשאו פרי. גורם המקורב למו"מ מטעם ההסתדרות העריך הבוקר בשיחה עם "קול ברמה" כי פעולות המחאה של העובדים ילכו ויחריפו בשל חוסר ההיענות של הנהלת בית החולים ו"נס טכנולוגיות" לשבת למו"מ בתום לב עם עובדיהם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.