מחר בבוקר: בג"ץ יכריע בעניין דחיית הבחירות באלעד

בג"צ שיגר כעת החלטה כי דגל התורה וש"ס יודיעו עד מחר ב-9:00 בבוקר אם הם מוחקים את העתירה נגד פרוש.

בג"צ שיגר כעת החלטה כי דגל התורה וש"ס יודיעו עד מחר ב-9:00 בבוקר אם הם מוחקים את העתירה נגד פרוש.

אחר פסילתו של פינדרוס מלהתמודד לראשות העיר, והעברת הסמכויות בנושא דחיית הבחירות באלעד, היום הוגש בג"צ נוסף עוד בטרם קיבל השר צחי הנגבי החלטה.

מפלגות דגל התורה וש"ס לא אומרים נואש, ושוב הכתובת היא בג"צ, לפני זמן קצר הם הגישו עתירה לבגצ בכדי שזה יורה לשר צחי הנגבי לדחות את הבחירות בעיר אלעד.

השופטת דפנה ברק ארז מביהמ"ש העליון שקיהלה את העתירה הורתה למשיבים לעתירה (אגודת ישראל – שי נתן, אבי דיין) של ש"ס ודגל, להגיש תגובה קצרה עד ל-17:00, אז יחליט בית המשפט האם לקבל את העתירה ולדון בה או לדחות אותה.

ישראל פרוש מאגודת ישראל המועמד של מועצת גדולי התורה ורבני הקהילות לראשות העיר אלעד, שכר את שירותיהם של פרופ' דוד ליבאי ועו"ד איתן הברמן לייצגו בעתירה לבג"ץ שהגישו נגדו דגל התורה וש"ס.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. די . נמאס מהבחירות. הכל טותו הדבר

  דגל ימשיכו לבזות את ר חיים. האגודאים ימשיכו להתייפיף ולהיות נחמדים במקום לפרסם רפש וטינופת על עושי המחלוקות . יש אתרים חרדים שמאתרגים את דגל ושס או יותר נכון את יענקוש ודרעי (מעניין למה) ובקושי הזכירו אם בכלל שהמשטרה ממליצה להעמיד לדין את דרעי. הליכלוך של הליטאים האלימות שלהם תיגבר וזהו. הכל ייגמר
  כולי תקווה שפרוש לא יסכים לדחיה. שגייטש לא יסכים להצביע לליאון אם יהיה סיבוב בלי דייטש (יותר מתקבל שיהיה בךי ליאון )אבל אף אחד לא יכול לצפות.
  אגב דייטש עובד קשה. וטורח גם עם החילוניים. אז דעו לכם שיש חרדים (יעני מתקדמים ונאורים) שיצביעו לברקוביץ. כי הוא הבטיח לעזור להם. חחח שכחו שהוא יעזור רק במה שהחילוניים יסכימו
  אבל באמת יש כבר בחילה מהנושא הזה.
  די להתרגז מאנשים שהרבו את היהדות החרדית בגלל גאווה ותאווה ורדיפת כבוד. איך אמר הרב שטיינמן? גאווה גאווה גאווה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב