מחר: עצרת ענק בכותל המערבי

לראשונה עצרת תפילה ואחדות של רבנים חרדים ודתיים ברחבת הכותל המערבי ובהשתתפות משפחות הנרצחים. בראש העצרת: בכירי רבני הציונות הדתית. {בעקבות גל הטרור}

בעקבות גל הטרור: לראשונה עצרת תפילה ואחדות של רבנים חרדים ודתיים ברחבת הכותל המערבי ובהשתתפות משפחות הנרצחים. 
המשפחות צפויות לומר קדיש לעילוי נשמת הנרצחים.

ירידה במספר המתפללים לכותל? מחר תתקיים תפילה המונית של רבנים חרדים ודתיים לאומיים ברחבת הכותל המערבי.
עצרת תפילה ואחדות תתקיים לרגל סיום ימי השבעה על בני הזוג הנקין, אהרון בנט ונחמיה לביא הי"ד.

עצרת התפילה ואחדות תתקיים מחר בשעה 16.30 ברחבת הכותל המערבי בהשתתפות רבנים דתיים וחרדים בתפילה לשיפור המצב, מיגור גל הטרור.

אמש הודיע ראש הממשלה על תגבור הכוחות במאות שוטרים נוספים ובמשטרת ירושלים ממשיכים בפריסת שיא של כוחות אבטחה בדרכים המובילות לעיר העתיקה.

בין הרבנים שכבר אישרו את השתתפותם וצפויים להשתתף בתפילה רבה של ירושלים הרב אריה שטרן, הרב דב ליאור, רבה של צפת הרב שמואל אליהו, רבה של רחובות הרב שמחה הכהן קוק, הרב שאר ישוב הכהן, רבה של רמת גן הרב יעקב אריאל, ראש ישיבת 'מרכז הרב' הרב יעקב שפירא, הרב אביגדור נבנצאל ושורה של רבני נוספים.

לדברי המארגנים מטרת התפילה היא להרבות באחדות בין כל קצוות העם. "בימים מתוחים של טרור ופגיעה ביהודים הצורך באיחוד השורות ובאחדות הוא אחד העקרונות הראשונים שעלינו לגלות לצד ריבוי תפילה בפני בורא עולם".

לדברי הרב רפי עטיה אחד היזמים של התפילה הם מצפים לעשרות אלפי מתפללים שיגיעו מחר. " בימים רגילים כל פלג ומגזר עורך תפילה בנפרד אבל בימים כאלו עלינו להתאחד ולהתפלל יחד למיגור הטרור כפי שהטרור לא מבדיל בין יהודים דתיים, חרדים וחילונים".

גם משפחות הנרצחים צפויות להגיע לרחבת הכותל המערבי ולומר תפילת קדיש לעילוי נשמת הנרצחים שהיו בדרכם לכותל המערבי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.