"מחשבת מסלול חדש" / המנטורית אושרה ולדמן

היא מחשבת מסלול מחדש, רק כדאי לראות שלא שכחה משהו בדרך ופוקחת עיניים למציאות חדשה – אז מי אתה דג זהב ומהי המשאלה הנבחרת? – במדריך המשאלות

שלום , שמי אושרה ולדמן- מנטורית לחיים ועסקי כבר 7 שנים עוסקת בהכשרת מאמנות לחיים, לא פעם אני עוצרת הכול ומחשבת מסלול מחדש, רק כדאי לראות שלא שכחתי משהו בדרך וגם אם כן אני לוקחת את הסקרנות שלי וערך גמישות ופשוט פוקחת עיניים למציאות או מציאה חדשה.

אני מאמינה גדולה באנשים וברצונות שלהם ומשום כך, בשבועות הבאים, אשתף אתכם בעולם הערכים ובעולם הפנימי שלי, ובעיקר עם תובנות על החיים. מקווה מאוד, שטור זה יעניק לכם רצון לממש את עצמכם ולהכיר את עצמכם באופן עמוק יותר.

אז אלו התובנות שלי, בצורת סיפור משעשע עמוק ומורכב להנאתכם המרבית, וכמובן, שאשמח לשמוע את דעתכם בעניין.

המדריך המלא לשלושת המשאלות/ פרק א'

מסע החיים- מה ניתן לבקש יותר מכך? אולי חיי נצח? אם הייתי יכולה ואם היו מאפשרים לי עוד כמה משאלות, הייתי בוחרת בעושר אבל שאלה מתרוממת באוויר- האם הייתי מבקשת אושר?

האם ניתן לבקש אושר, רוגע, סיפוק? אם היו נותנים לי, האם הייתי באמת רגועה ומאושרת יותר, או שזה היה מסמא את עיניי? אני רוצה להבחין עדיין ברגעים קטנים שהחיים מספקים, ברגע של התכנסות, עצבות, כעס, תסכול, התרגשות, אך האם הייתי מוכנה לוותר על כל אלה ?

שואלת את עצמי מה גורם לי לאושר ?

מאז שאני קטנה אני מחכה לרגע הזה שאתקל בדג זהב קסום או בשדון כלוא בקומקום מנחושת מלא אבק. כאשר אמצא אותו לאחר שנים שיהיה אצלי אנקה אותו ואז איזו הפתעה.

יש לי 3 משאלות. אחרי שנים של אסטרטגיה ומוכנות לרגע הנכסף, יש לי כבר מה לבקש. מקווה שאין חוקים בין לאומיים וכללים למשאלות. ברור שאני יבקש כמשאלה ראשונה, עוד 1000 משאלות, קודם כל, שיהיה לי למקרה ותתחשק לי עוד משאלה או במקרה שאני אעשה טעות שתשנה סדרי עולם.

כמשאלה שנייה חיי נצח, ברור! אבל בגוף צעיר, ללא הזדקנות, בבריאות ו… משאלה בעייתית, חושבת לעצמי בשקט, מה לא למות ????? לא להזדקן ? האם אני מוכנה לוותר על הזכות הזו על ההתפתחות המאוד אנושית הזו האם אני ירגיש טוב עם עצמי לראות את כולם נולדים, מתגברים, מזדקנים ומתים ואני אשאר ככה מוגבלת. איזה אדם זה יעשה אותי? טוב, חכם, מאושר יותר? מי אני יהיה בלי זה ? כן זו אחריות כבדה- משאלות.

ומשאלה שלישית, אותה אני אוהבת, מחייכת לעצמי בסיפוק- ארנק שהכסף לא נגמר בו. איזה כייף יהיה לי ולאנשים בסביבה שלי ולנזקקים (מקווה שלא יגנבו לי אותו).

ואם יש חוקים והדג יגביל אותי לקנות רק לעצמי, האם זה עדיין תהיה המשאלה האהובה שלי ?

אני משתפת אתכם בעולם הפנימי שלי והקצת ילדותי יש שיאמרו כי לפעמים בחיי המקצועיים אני היא אותו דג זהב, אני היא מגשימת החלומות.

כיצד ??!
בחרתי להקדיש את חיי להבנת המין האנושי. אנשים מרתקים אותי. מאמינה שבכל אחד יש סוד גדול על החיים, על הימצאותנו פה. על משמעות החיים הקולקטיב והפרט.

מקווה לחבר ולעזור לאחר להבין כמה יפה וצבעוני העולם הזה, בכל רגע לפתוח עיניים לבריאה חדשה מפתיעה, יפיפייה בפשטות שלה ובמורכבות .. לראות כמה יפה השמש, צבע השמים הכחול, האדמה החומה, שמכילה את האנשים שמהלכים עליה בבטחה, צעד ועוד צעד ליעד הבא.

אני מקווה שהדג הזהב שלי לא מתכוון להגיע היום כי אין לי משאלה מספיק מדויקת.

מהכתיבה הזו אני מרגישה כי כל יום הוא התגשמות משאלה הכול פתוח בפניי- אז אולי להיות עשירה ?

הכסף תמיד מסביבנו והאפשריות נמצאות, מה חסר לי באמת ?

אני נזכרת ברגע שהתפכחתי. ביום אחד כשנסענו לצפון והייתי חשופה לכל הגוונים של הטבע במרחב האין סופי. היופי המושלם הזה נגלה לעיניי מראה שתמיד עושה לי טוב. עדר כבשים על גבעה ירקרקה זוהרת. אני רוצה עדר כבשים! אמרתי בקול. שותפי למסע הביט בי וחייך: "באמת, מראה יפה אבל כבשים את יודעת … זאת עבודה קשה".

חשבתי לעצמי: איזו אישה אני, רואה משהו יפה ורוצה שיהיה שלי מיד. מה העניין בכך?

האם לא די לי בכך שאני זוכה ליהנות ממראה הזה?? – זה שלך עניתי לעצמי. העדר הזה הוא הכי שלך. עכשיו, שאת רואה אותו, תיהני וזהו. עוד רגע של נוף חדש, הכול שלי, חשבתי לעצמי, ושמישהו יוכיח אחרת !!

**********************

בשבועות הקרובים אספר לכם על המסע הפרטי שלי, ועל משאלותיי הסופיות מאותו דג זהב, שאני אמורה לפגוש בקרוב.

מוגש באהבה – תובנות להביט פנימה לפרוץ קדימה
אושרה ולדמן
veldman02@gmail.com או בנייד:0506903600

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.