מטבח מודרני

השינוי התרבותי והתפקיד שהמטבח ממלא בחיי המשפחה המודרנית עבר ועובר שינויים רבים ובא לידי ביטוי בצרכים החדשים שלנו. כאשר מתכננים מטבח מודרני מעוצב כדאי לקחת בחשבון את המאפיינים הייחודים הקיימים למטבח זה ולהמיר אותם לצורך הפרטי שלכם. מאחר והמטבח הינו זירת פעילות מרכזית של הבית, הוא משמש למעין סלון שני, עולה החשיבות של תכנון נכון והקפדה על פרטים קטנים כגדולים.

מטבח מודרני – מאפיינים עיקריים

  • במטבחים המודרניים לא קיימת חציצה לחלל הבית והמטבח משתלב עם החללים השונים בבית כגון: סלון, פינת אוכל ופינות ישיבה שונות. הרעיון הוא שהגבולות מטושטשים לחלוטין ויוצרים הרמוניה המדברת שפה עיצובית, נקייה ופונקציונלית אחת.
  • חומרי הגלם העיקריים המאופיינים למטבחים מודרניים הם: נירוסטה, אבן, שיש נקי, זכוכית, בטון, ברזל ועוד. הרעיון הוא לבחור בחומרים שיהיו עמידים ו"שקטים" במטרה להעניק מראה מודרני ונקי למטבח.
  • לרוב מטבחים מודרניים הינם בגוון אחיד מטאלי בצביעה מבריקה וקווים מדוקקים.
  • מטבחים אלו בעלי קווים נקיים ופשוטים, גאומטריים ישרים, סימטריים ולא מעוקלים מבליטים בפשטות שלהם את האלגנטיות והכריזמה של העיצוב החדשני מודרני. גם הפרזולים יהיו ישרים ונוחים ויתרמו למראה המאוד נקי ושקט של המטבח המודרני.
  • מטבח מודרני עומד בכל אתגר פונקציונלי בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת גמישות תכנונית, זאת מתוך ההבנה כי כיום המטבחים מכילים מוצרי חשמל שונים המסייעים לנו בעבודה השוטפת במטבח. כל המוצרים החשמליים צריכים לקבל מענה אחסון פרקטי, זמין ונוח לשימוש והנטייה היא "להחביא הכל" וליצור מראה כמה שיותר נקי. המטבח המודרני מעניק הגשמה של עבודה נוחה ומפנקת.
  • מטבח מודרני יכול להתקיים בחללים גדולים ורחבים יחד עם זאת דווקא בשטחים ובחללים קטנים מתגלה הגדולה והייחודיות העיצובית והפונקציונלית של המטבח המודרני. לכן מטבח מסוג זה יתאים לכל חלל בין אם רחב או פחות.
  • האלמנטים הנלווים למטבח כגון: כסאות, מנורות, משטחי עבודה ועוד צריכים להיבחר בהקפדה כדי שיהיו מותאמים וידברו בשפה אחידה עם מטבח מודרני.

מטבח מודרני עם חברת Tav-Kitchens מטבחים מעוצבים

חברת Tav-Kitchens מטבחים מעוצבים מתכננים ומעצבים יחד אתכם את החלום המודרני הפרטי שלכם, תוך עמידה בתקציב העומד לרשותכם. מעצבי המטבחים המקצועיים שלנו קשובים ללקוחות ואכפתיים יתכננו יחד אתכם מטבח שיותאם לחזון העיצובי שלכם בסביבה העיצובית הכוללת של הבית. ההון העיצובי והפרקטי שרכנו בענף המטבחים בוותק וניסיון של מעל שני עשורים מקנים לנו את היכולת לייצר מטבחים איכותיים, יעלים ברמת גימור גבוהה והתקנה מדויקת העומדת בלוחות זמנים שנקבעה יחד עמכם מבעוד מועד.

אצלנו השמים הם גבול הן ברמה העיצובית והן ברמה הפרקטית איכותית, התקשרו עוד היום ל Tav-Kitchens מטבחים מעוצבים בטלפון מספר: 08-9164607 או שלחו לנו מייל לכתובת:    [email protected]

דוגמאות עיצוב של מטבחים מוגמרים קיימים באולם התצוגה המרהיב שלנו בכתובת: רחוב האורגים 27, אזור תעשיה אשדוד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.