מטוס הבואינג 787 -דרימליינר הראשון בישראל

"המטוסים החדשים יעילים יותר ומהלך זה מעמיד את אל על בשורה אחת עם חברות התעופה בעולם".

מטוס ה-787 דרימליינר, נחשף היום לראשונה ע"י אל על והוכתר כמטוס הדגל החדש
. זהו המטוס הראשון מבין 16 מטוסי 787 דרימליינר שיגיעו לישראל בחודשיים הקרובים . החל מאוגוסט מדי רבעון יגיע מטוס חדש עד אשר הצי החדש יחליף את המטוסים הישנים הלא הם ה-747 וה-767 .
גונן אוסישקין, סמנכ"ל מסחר באל על: "במחלקת התיירים קיימת תאורה דינאמית המותאמת לשלבי הטיסה השונים. הדרימליינר תוכנן לחוויית טיסה מהנה, כולל מושבי רקארו בעלי כריות מתכווננות. החלונות בדרימליינר גדולים מן הסטנדרט, האוויר המוזרם אל הקבינה נקי ושיעור הלחות מווסת כדי להקל על ג'ט לג. מערכת הבידור שעומדת לרשות כולם מיוצרת על ידי פנסוניק וכוללת מסכי מגע בטכנולוגיית HD. לנוסעים בדרימליינר יהיו גם מטעני טאבלט וסמארטפון. בתחילת השנה הבאה הדרימליינר גם יחובר לאינטרנט בפס רחב", מדגיש אוסישקין.

עוד מבהיר אוסישקין: "במחלקת הפרמיום אקונומי מחלקה חדשה לחלוטין המיועדת ל-28 נוסעים. המושבים ארגונומיים ורחבים, יש משענות רגליים והמושב רוכן. לקוחות פרמיום אקונומי נהנים משולחן, כרית, ערכת נוחות. חוויית הבידוק מופעלת באמצעות מסך מגע או שלט. במחלקה זו יש תפריט חדש שמוגש בכלים מעוצבים כמו גם קוקטילים ומשקאות קלים".

עוד הוסיף אוסישקין: "הנוסעים במחלקת עסקים החדשה נהנים מאיכות. לא חסכנו בכלום. מדובר במחלקה ל-32 לקוחות שלכל אחד יש גישה למעבר. מעטפת המושב המיוחדת מעניקה לנוסע פרטיות מרבית. המושבים הם החדשנים ביותר בעולם ומשרים נוחות כל הטיסה. לכל נוסע יש שלט אינטראקטיבי לעולמות תוכן רבים. המנות שיוגשו לנוסעים יכללו יינות וחומרי גלם איכותיים".

לדברי ריי קונור, סגן נשיא בואינג: "המטוס הראשון – שיסופק לחברה באוגוסט יהיה אבן דרך ביחסינו, שהחלו עוד עם היווסדה של מדינת ישראל. ה-787 הוא אחד המטוסים המדהימים בעולם ואנו נרגשים לקראת הטמעתו באל על, זהו מטוס שקובע סטנדרטים חדשים באיכות וחיסכון. ואל על תייצר באמצעותו חוויית טיסה יחודית. הנוסעים יחושו בנוחות המצוינת, במחלקת העסקים החדשה ובמחלקת האקונומי פלוס הודות למערכות הבידוק ולנוחות הגבוהה".

לדברי דוד מימון, מנכ"ל אל על: "אנו חלמנו על רגע זה זמן רב. עסקת המטוסים הזו, במסגרתה נרכשו 16 מטוסים בהשקעה של מעל מיליארד דולר היתה חלום והיא תאפשר לנו להיות בשורה הראשונה של חברות התעופה בעולם.

לדברי שר התחבורה ישראל כץ: " החלפת צי המטוסים הוותיק חשובה לאור ההשוואה בין מטוסי אל על הוותיקים למטוסי ה-787 החדשים והחסכוניים יותר. המטוסים החדשים יעילים יותר ומהלך זה מעמיד את אל על בשורה אחת עם חברות התעופה בעולם".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.