הכינוס הסודי של הפוליטיקאי החרדי • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של אתר 'אקטואליק': הסולחה בין גפני לכחלון עוברת בבני ברק, הצעת הנישואין של הזוג המתוקשר, פינת הממריאים, מלחמת הדונמים בירושלים, והדיסק החדש של אברהם פריד

בראשית השבוע בקליינע עשה את דרכו לעבר קריית שדה התעופה בכדי להשתתף בועידת העסקים של עיתון 'המודיע' שהתקיימה השנה ללא פוליטיקאים ובכך התרוקנה מכל תוכן.

כבר בכניסה, ניתן היה להבין את הלכי הרוח (לא, לא היה)הנושבת בלחות הקיצית של חודש יולי: באין פוליטיקאים עברנו בכניסה ללא צורך בבדיקה ביטחונית כפי שהיה בועידה הקודמת. הדוכנים עצמם היו שוממים וכמעט שלא היה עם מי לתקשר. בגינת הבוסתן ישבו מספר אנשי פרסום ודסקסו (על אה ובעיקר על דה). את שיחתם המרתקת קטעו מידי פעם מטוסים שהמריאו ונחתו בשדה התעופה ורוקנו באמתחתם מספר אנשי ברנז'ה שיצאו לנפוש בהרי הקרפטים. לבקליינע לא נשאר אלא להביט על המטוסים ולשאול: איפה בבצ'יק? איפה שלמה? איפה מאיר? גם אתם שואלים.

הפרסומאים קרויזר וגיל יושבים ומדסקסים

מארגני הועידה דאגו לפנק את האורחים בבר עמוס בתקרובת עשירה, ובר פירות. בין לעיסת מלון עסיסי לאפרסק בננה טרי, בקליינע הטה אוזן לשיחה שנערכה בין אנשי עסקים ומביא לכם הגולשים לפצח את כתב החידה הבאה.

גולשי האתרים ייחשפו בימים הקרובים לידיעה שתפורסם במדור הכלכלי שתבשר על רוכש חרדי למלון "וולרדוף אוסטריה" בירושלים. הרוכש הוא מקורב למרן הגרי"ש אלישיב, ראה בעבר ובהווה הרבה שקי תפוחי אדמה. בין פותרי החידה יוגרל סוף שבוע במלון הירושלמי.

איזק דווקא מרוצה.

מי שכן נסע לירכתי שדה התעופה ולא לוועידה, הוא הצלם שלומי כהן. לאחר שסיים השבוע את תחרות המרתון שנערך למרגלות העיר העתיקה, הוא המריא לטיול באיטליה בכדי ליטול פסק זמן מהעבודה המצולמת שבין כה לא קיימת בין המצרים. בקליינע נחנק.

כהן עם חבר בהרי איטליה

איש היח"צ שרגא ניימן נסע אף הוא לטיול עם בני המשפחה ברומא ודילג בין השוק המקומי למסע בהרים המדהימים של ארץ המגף.

עמי מימון מ'קול ברמה' הותיר את מאזיני 'החידודון' לאנחות וטס לארה"ב למסע עסקים. בדרך הוא קפץ ל- 770 בכדי לבקר במעוז של הרבי מחב"ד.

ואילו החברים ממחלקת השיווק של רדיו 'קול ברמה', יצאו ליום כיף על יאכטה במרינה בהרצליה כתשורה של הנהלת הרדיו על שורה של הצלחות שקצרו במהלך עבודת השיווק. בין הנצפים: רונן בוסתן, איציק לוי, ואושרת מועלם.

מעבר לכביש, השדרן מ'קול חי' אלעד כהן נצפה כשהוא מנסה לפרוט על הגיטרה. הסבת מקצוע?.

אם תפתחו רדיו 'קול ברמה' ברגעים אלו, תוכלו לשמוע מה יש לפאנל העיתונאים הזה לומר על התקשורת החרדית בעידן החדש של המדיה הדיגיטלית וריבוי הכתבים החרדים.

מיד לאחר השידור המוקלט קפצו העיתונאים לביקור במערכת החדשה של 'אקטואליק', ומשם לאיזור התעשייה החשוך של בני ברק.

בעבר זרם לא מעט דם רע בין שר האוצר משה כחלון ליו״ר וועדת הכספים ח״כ משה גפני. אולם אם לשפוט על פי הסיור שהתקיים בחמישי האחרון בב״ב נדמה שהסולחה הפכה לעובדה מוגמרת והקשר בין הניצים הדוק מתמיד.

בליל שישי האחרון הגיעו לעיר התורה והצולנט' שורה של עסקנים, בהם: נדב שיינברגר יד ימינו ראש המטה והאיש החזק בסביבתו של שר האוצר לצד מוטי יונאי אחראי על מינוי דירקטורים במשרד האוצר. את הסיור ארגנו הצמד: שלומי פולק, יועצו של גפני יחד עם העיתונאי ישראל כהן שהעניקו להם הצצה לעיר.

החבורה סעדה בצולנט' של מוטי׳ז, קנתה חלות בויזניץ, טעמה הרינג בזהבה ואפילו התווכחה בלימוד בהיכל ישיבת פונביז'.

שינברגר סיפר לצעירים החרדים כי יש לו קרובי משפחה בשכונת מאה שערים, ואף הצהירו שמדינת ישראל והאוצר הינם "הנגיד הגדול" ביותר הקיים לעולם התורה.

היו לנו גם שמחות השבוע. הנשמה הגדולה של תא כתבי הדתות איציק הלפרין התחתן עם דבורה גיסין בתו של הרב עופר. כל תא כתבי הדתות התייצבו בחצר בית מנורה ובאו לאחל מזל טוב.

צילום: יהודה שלזינגר פייסבוק

לחתונת העורך הכל יכול של כל ישראל וקו עיתונות אבי גריינציג קיבלתם כבר הזמנה? כל המי ומי שריינו כבר את התאריך.

מידד טסה התחתן אמש (שני) באולם האירועים "הרודיון", ותעשיית המוסיקה החרדית התייצבה לשיר מזל טוב לחתן המאושר.

שלמה קוק, העורך הראשי של עיתון בקהילה, חגג יום הולדת עגול באירוע תורני מצומצם בביתו כאשר הדגש הושם על מסכת נוספת שסיים עם החברותא שלו. והיה גם הפתעה: עוגה מיוחדת בעיצוב מסכת שוטנשטיין שהוענקה למתמיד מ'בקהילה'.

באירוע נאמו: אביו הגאון רבי בן ציון הכהן קוק ראש בית הוראה הכללי ירושלים, הרב צבי יהודה לאו, הרב יצחק לורינץ ומו״ל בקהילה הרב אריה לייב פפר. על המוזיקה הופקד כוכב הזמר קובי ברומר.

ברכת מזל לבעלי התזמורת שלהבת לרגל אירוסי בתו רחל פוטולסקי משכונת ברכפלד עם אלעזר גרנביץ מבחירי ישיבת חברון, החתן הוא בנו של איש העסקים חברון גרנביץ מבני ברק. תמונת בני הזוג הופצה בכל רחבי הווטסאפ שעות לפני שנשברה הצלחת.

מזל טוב לסגן שר החינוך הרב מאיר פרוש לרגל אירוסי בנו עם בת העסקן ואיש החסד ר' שלוימי גרוסברגר.

בקליינע בכנסת: הברנז'ה שוב לא חזתה את תוצאות הפריימריז במפלגת העבודה, רובם העדיפו ללכת על בטוח ו"להמר" על עמיר פרץ.

במהלך היום המתוח איתי גדסי נצפה כשהוא מעביר דיווח על תוצאות הפריימריז לחדר החדשות של 'קול חי'.

מגיש המהדורה המרכזית ברדיו 'קול ברמה' משה גלסנר, והכתב הפולטי יעקב גרודקה נצפו כשהם מתערבים מי לוקח את הפריימריז. אכן נודע שגלסנר לא טעה….

הח"כ הפעלתני ביותר של היהדות החרדית חבר הכנסת אורי מקלב, נפגש השבוע בכנסת עם נשות סורוקה בחדר סיעת 'כולנו'.

כתב 'בקהילה' איצו פלדמן נעמד בשולי המזנון החלבי בטרם הראיון עם אורי אריאל, בעיצומו של צום שבעה עשר בתמוז. הוא לא טעם.

בשעה שאריה דרעי התייצב לראיון ב'מקור ראשון' והזמין את יריבו המר אלי ישי לחזור לתנועה, האחרון ערך כנס סודי בירושלים בהשתתפות פעילים בכירים, ואילי הון, שנערכים ליום הבחירות שנראה הולך וקרב מתמיד.

מנדי גרוזמן הכתב המוכשר של מקור ראשון ראיין השבוע את הכתב המוכשר של וואלה יקי אדמקר על עברו. יצא יפה.

חדשות מספרא: כנראה ששום דבר לא יעצור את התמיכה המבוטחת של ש"ס בראש העיר ניר ברקת בבחירות הקרבות. הסיבה. גל של הקצאות ושטחים במספר מתחמים ברחבי הבירה שיועדו עבור מוסדות ספרדים – מה שמעצים את התסכול בקרב החברים מדגל.

ח"כ מיכאל מלכיאלי וחבר מועצת העיר ירושלים אברהם בצלאל נצפו מרימים את ילדיהם על כתפיהם במהלך מסיבת חומש בת"ת.

סגן ראש עיריית ירושלים הנמרץ יצחק פינדרוס גם השבוע דאג לאזרחים וערך קבלת קהל בשכונת נוה צבי בירושלים.

מוזיקה: הרכב FDD ווקאל שחרר קליפ ווקאלי של ׳מחרוזת שבת׳ לרגל ימי בין המצרים. אנחנו הצלחנו לתעד את הרחפן שצילם בתוך בית הכנסת ׳עתירת יצחק׳ בשכונת צהלה.

אה, והכסא השמאלי ליד ארון הקודש שיך ליהודי בשם יצחק הרצוג.

לסיום: כך יראה האלבום הישראלי של פריד שיושק הקיץ בבריכת הסולטן.

אהבתם או שלא? הגיבו לנו.

הצטלמתם עם מדוזה בחוף? ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? איזה איש עסקים חרדי טס לחו"ל? מה עושה באמת הכתב של? מי עומד להתארס? ומי בכיוון ההפוך? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.