מיזם חדש: גונזים את דגל ישראל באדמה

הדגל שברשותכם בלוי או קרוע? שירות חדש מציע לכם לגנוז אותו 7 אמות באדמה, במקום סודי ושמור- ולתפארת מדינת ישראל

האיסור לזרוק תשמישי קדושה ידוע. גם האיסור להשליך דברי תורה הכתובים על דף- מוכר לכולם. יש כאלו שלקחו את העניין צעד קדימה והעבירו אותו גם לדגל ישראל.

אז אם הוצאתם את הדגל מהארון וגיליתם שהוא קרוע או בלוי, האם מותר לזרוק אותו אל פח האשפה? לדעתה של חברת מרום אפ. ג'י. פי. בע"מ העוסקת בין השאר בפיתוח מוצרים ייחודיים לחגים וטקסים ממלכתיים בארץ ובעולם- לא!

בעקבות כך, היא מציעה שירותי גניזה לדגלים, לאורך כל ימות השנה ובעיקר לקראת יום העצמאות.

לדברי יו"ר החברה, אבי מרום מילברגר: "אסור לזרוק לפח, לשרוף או לקרוע את דגל הלאום שלנו. לכן", אומר מרום, "לאורך כל השנה בכלל ולקראת יום העצמאות בפרט עם ישראל מוזמן להגיע למפעלי החברה בכפר סבא או בראש העין ולמסור דגלים קרועים ובלויים ואנו ניקח אותם לגניזה".

מרום מוסיף כי "דגלים המגיעים אל החברה וניתן להציל מהם את המגן דוד, אנו בהחלט גוזרים ומשתמשים בו לצורכי תפירת הדגלים שלנו במתפרה וגונזים את שאריות הדגל".

בחברה, כך הם טוענים, יינתן כבוד מיוחד לדגל וטיפול מסור במסגרת הפרוייקט. את הדגלים שיימסרו לחברה ושיהיו בלויים או קרועים, החברה תגנוז 7 אמות מתחת לאדמה, במקום סודי ושמור בארץ.

אך מה יעשו עם כל הדגלים שעפים במשך יום העצמאות מחלונות המכוניות ומסתובבים בצידי הדרך, ומה יעשו עם מכתבים בהם מופיע דגל המדינה ומושלכים אחר כבוד אל פח האשפה? על כך כנראה, במיזם הבא.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.