מיזם מיוחד וחדשני לאברכי הכולל

יוזמת חסד מיוחדת לטובת אברכי הכוללים מיזם חדש ומהפכני אשר יסייע לאברכי הכוללים הולך ונשלם בימים אלו.

כידוע ישנם אברכים רבים שזה עתה חנכו את ביתם ויושבים בביתם מחוסר ידע ומקום בתחום הכוללים.

קבוצת אנשי יוזמה ובראשם יזם חשוב אשר ידיו רב לו בנושאי עזרה וחסד, החליטו על הקמת אתר מיוחד אשר ירכז בתוכו מידע עדכני ומפורט על הכוללים הרבים ברחבי הארץ.
באתר ינתן מידע מפורט ובו שמות הכוללים, מיקומם, ומי עומד בראשם, דרכי הקבלה, נושאי הלימוד ועוד, המידע ינתן חינם וללא תמורה כספית וזאת מתוך מטרה לסייע לאברכים העמלים בתורה.

ע"מ לסייע להצלחת מיזם חשוב זה פונים היזמים בבקשה ובקריאה חשובה, עבור כל מי שבידו המידע החשוב כגון כתובת הכוללים, תחום הלימוד, מס׳ טלפון להירשם, חצי יום/יום שלם, שיקדיש כמה דקות פנויות מזמנו, וגם הוא יוכל להיות שותף במפעל חשוב זה, היזמים מציינים שהפרטים החיוניים שבעיקר נצרכים מלבד הפרטים הראשונים הם מיקום הכולל וטלפון להרשמה.

ע"מ שהמיזם יוכל לפעול כראוי הציבור נקרא לסייע במידע ובמידת האפשר להעביר את הקריאה חשובה זו אף לראשי הכוללים שהינכם מכירים, לטובת מי שלא יהיה בידו הדרך להיכנס לאתר שוקדים בימים אלו היזמים על העברת המידע גם למזכירות הישיבות הגדולות שכל חתן לפני חתונתו יוכל להגיע למשרד הישיבה ולקבל את כל המידע העדכני הנדרש עבורו.

כתובת האתר למיזם המיוחד :
http://info2save.net/koylel/add_koylel.php

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. 1. כל הכבוד על המיזם המעולה, פעם לפני שנים אחרי שהתחתנתי, כשבעלי רצה להיות אברך הוא לא מצא כולל, ואולי לכן הוא יצא לעבודה, מי יודע? חבל שהרעיון הזה לא היה פעם. 2. ובלי קשר עוד דבר שהועיל לי לפרנסה זה הברכה של הצדיקה הרבנית יפה כהן מבני ברק, שהעצות ההדרכה הסגולות והברכות שלה מאוד קידמו אותי בפרנסת משפחתי.

    אסתי |
    הגב