מייסד פייסבוק על הכוונת: "אל תהרוג אותנו"

פעילי ארגון 'שורת הדין' יצאו במסע לגיוס תרומות לצורך הדפסת שלטי מחאה שייתלו מול ביתו של מייסד פייסבוק {בעקבות ההסתה ברשת}

הימין הישראלי נגד מייסד פייסבוק: פעילי ארגון 'שורת הדין' מתכננים מחאה מול ביתו של מארק צוקרברג בשל "ההסתה המשתוללת בפיד".

בימים אלו מגייסים הפעילים תרומות לצורך הדפסת שלטים שייתלו מול ביתו.

בנוסף, הארגון הגיש תביעה נגד חברת פייסבוק בשם 20 אלף ישראלים המתלוננים על ההסתה המוצגת בין דפי האתר.

עלות היוזמה היא 30 אלף דולר, ועל השלטים ייכתב בין היתר: "צוקרברג, אל תהרוג אותנו".

"אנו דורשים שבפייסבוק יתחילו פרו-אקטיבית למנוע את ההסתה הפלסטינית לטרור מעל דפיה, ייעזרו בטכנולוגיות המתקדמות שלהם לאתר ולהוריד קריאות לרצח ישראלים, וינטרו תמונות וקטעי וידאו המעודדים מעשי טרור נגד יהודים", אמרה יו"ר הארגון, ניצנה דרשן-לייטנר.

כזכור, לפני כחודשיים דיווחנו כי משרדי פייסבוק בישראל כוסו הלילה בכתובות גרפיטי שעליהן נכתב "דם על ידיכם" – זאת במחאה על כך שעמודים רבים המעודדים אלימות נגד יהודים וישראלים לא מוסרים מהרשת החברתית הפופולארית בעולם. צפו


(באדיבות רשת)

"פייסבוק לא מסירים עמודי הסתה שקוראים לרצח של ישראלים. הם לא אוהבים להוריד את העמודים הללו כי ככל שיש יותר רעש וצלצולים, אנשים נמצאים יותר זמן באתר וזה שווה להם כסף. החלטתי לצאת בקמפיין נגדם כדי להבהיר שהדם שלנו על הידיים שלהם", אמר יוזם המחאה, רותם גז.

גז, שמתכוון להסגיר עצמו למשטרה, הוסיף: "החלטנו לעשות את זה כי אי אפשר לכתוב לפייסבוק שום דבר על הוול, אז העברנו את המחאה לוול (הקיר) הפיזי, האמיתי שלהם, מחוץ לרשת".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.