מייקל קורס רוכש את ג'ימי צ'ו תמורת כ-1.2 מיליארד דולר

חברתו של מעצב העל מייקל קורס צפויה לרכוש את המותג ג'ימי צ'ו בתמורה ל1.17 מיליארד דולר.

ג'ימי צ'ו נחשב לאחד ממותגי הנעליים הנחשבים ביותר בעולם שהחל את דרכו בשנות ה90 היישר מלונדון .

מותג העל צבר לו בזמן קצר קהל אוהדים רב מכל העולם ובראשם סלבריטאים ידועים.

חברת ג'ימי צ'ו הידועה בנעלי העקב ראתה הצלחה רבה כארש ברחבי העולם נפתחו חנויות שמכרו את מרכולתה המיוחדת והכה נחשבת.

בשנים האחרונות החברה חוותה קשיים כלכליים עד אשר לפני שנה המניה שלה התרסקה .באפריל האחרון החברה עמדה למכירה ובמקביל המניות התחזקו ועלו.

המעצב ג'ימי צ'ו הוא העומד מאחורי המותג ,הוא ייצר נעליים גם עבור הנסיכה דיאנה ואת שמו עשה באמצעות נעלי העקב הגבוהות והמיוחדות שמי שהבינה ידעה לזהותן עוד מרחוק.

מלבד הנסיכה דיאנה גם קייט מידלטון שחקניות קולנוע ודוגמניות נימנות עם נאמנותן למותג.

מייקל קורס הוא בן לאמא יהודיה והוא נולד בשנת 1959 בלונג איילנד, ניו יורק.

עוד בצעירותו, נמשך מייקל לעולם האופנה. הוא למד באקדמיה לעיצוב אופנה, FIT וכבר בגיל 19 החל לעבוד כסוחר אופנה ומעצב ב'בוטיק לותר' בניו יורק. ההצלחה של קורס תפסה תאוצה, פרסום רב בעיתוני אופנה נתנו לו את הגושפנקא להתחיל לעצב בעצמו וכך בשנת 1981 הוא יצא עם קו עצמאי הנושא את שמו. בשנת 1999 קיבל קורס את הפרס היוקרתי ביותר בתעשיית האופנה עבור עיצוב בגדי ספורט נשיים מהודרים כמעצב של השנה. בשנת 2002 הוא החל לעצב בגדי גברים וגם כאן זכה להצלחה גדולה וגרף עוד פרס חשוב בעיצוב בגדי גברים. 2004 הייתה השנה של מייקל קורס בו הוא חשף קולקציה מרשימה של בגדי גברים, נשים ואוסף אביזרי אופנה שזכו להחשף ביותר מ 350 חנויות ברחבי העולם.לא עוד בגדים בלבד אלא אוסף מרשים של אקססוריז, בשמים, משקפי שמש והמון פרווה שמושכת אלייה קונים רבים. חנות הדגל הראשונה של קורס נפתחה בשנת 2000 בשדרות מדיסון גארדן והיא משקפת את ההצלחה המסחררת שלו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.