מיישרים הדורים? בנט הגיע לנחם בקבלן הרב דוד יוסף נעדר – צפו

ביום האחרון לניחום האבלים בבית מרן הגאון רבי עובדיה יוסף זצוק"ל,הבוקר הגיע לנחם  יו"ר הבית היהודי השר נפתלי בנט, בביתו של מרן זצ"ל בו יושבים בני המשפחה.

במהלך הניחום אמר בנט  לבניו: של מרן  "גם בשבוע האחרון כשהייתי בקהילות היהודיות בעולם  היהודים התפללו לזכרו של הרב, פטירתו איחדה את העם היהודי כולו. נכנסתי לחיים הציבוריים כדי שיכירו את מסורת ישראל, כדי לחזק את הזהות היהודית שלנו, ואני יודע שזה מה שכאב לרב. אורו של הרב ילווה אותנו לדורות הבאים. המשימה המשותפת שלנו היא להחזיר את הנשמה היהודית לעם ישראל, ואני לרשותכם במשימה הזאת לכל אורך הדרך".

בניו של מרן סיפרו לשר בנט כי מרן רצה לפגוש אותו כמה ימים לפני ראש השנה ולא הספיק, וביקשו שידאג לזהות היהודית של הילדים בישראל ושיכירו מושגי יסוד במסורת ישראל.

בשבעה היו נוכחים הבנים הרבנים הגאונים,הרב יצחק יוסף, הרב אברהם יוסף, הרב משה יוסף, עדינה בר שלום, הכלה יהודית יוסף ובני המשפחה, פרט לרב דוד יוסף שהדיר רגליו מהמקום.

הביקור של בנט מסמל את היחסים בין המפלגות לקראת פרישה אפשרית של הבית היהודי מהקואליציה או שיתוף פעולה שיביא לכניסתה של ש"ס לקואליציה.

יש לציין כי מרן הרב עובדיה יוסף בשעתו כינה את הבית היהודי, כ"בית של גוים", ועתה הוא התכבד בכבוד מלכים, ולא לחינם.
בנט בשבעה בנט בשבעה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.