בן ארי מאיים על רזי ברקאי: "נפגש בבית משפט" (וידאו)

לאחר מופע האימים של רזי ברקאי כנגד אנשי הימין, יוצא ד"ר מיכאל בן ארי למתקפה חריפה כנגד אנשי התוכנית שלטענתו הכפישו אנשי ימין במהלך השידור. צפו.

מיכאל בן ארי מאיים על רזי ברקאי: "נפגש בבית משפט"

‎Posted by ‎Kooker קוקר‎ on‎ יום רביעי 3 מאי 2017

לאחר מופע האימים של רזי ברקאי כנגד אנשי הימין, יוצא ד"ר מיכאל בן ארי למתקפה חריפה כנגד אנשי התוכנית שלטענתו הכפישו אנשי ימין במהלך השידור.
בן ארי הזהיר את ברקאי כי ילך איתו לבית המשפט בגלל הדברים, "לא כל החכמה אצלכם, מה שיש לכם הרבה שמאלנות בוגדנות ושנאת ישראל, זה הרדיו של המחבלים שרזי ברקאי מיח"צן אותם", אמר בן ארי וכינה את מגיש התכנית "ראזי ברקואי".

הדברים החריפים של בן ארי נאמרים על רקע מחאתו של פעיל הימין איתמר בן גביר כנגד ברקאי. בן גביר הופתע הבוקר לגלות כי בתכנית מה בוער עם רזי ברקאי וגורי אלפי בגלי צה"ל מנסים לקשור בינו לבין הקללות שנשמעו בהפגנה נגד הטקס האלטרנטיבי של השמאל הקיצוני ביום הזיכרון בתל אביב.
בן גביר התקשר למערכת התכנית וביקש לעלות לשידור ולהגיב על ההכפשות נגדו שכן אכן השתתף בהפגנה אך לא קילל את המשתתפים בטקס אלא שכאן ציפתה לו הפתעה. אנשי מערכת ההפקה סרבו פעם אחר פעם בתירוצים שונים ומשונים לאפשר לו לעלות לשידור וטענו כי הוא מוזמן לשלוח תגובה בכתב.

בתחילה טענו אנשי ההפקה כי כעת השר נפתלי בנט בשידור ואי אפשר לקטוע אותו ועל כן בן גביר ייאלץ לשלוח תגובה בכתב. בן גביר לא נשאר חייב וטען כי סביר להניח שהשר בנט לא מתראיין במשך שעתיים וניתן להעלותו לשידור לאחר סיום הריאיון.

אלא שאז שינו כיוון בהפקה וצירפו לשיחה את עורכת התכנית שטענה כי הם כלל אינם מבינים מהי ההכפשה שנאמרה. 'הם רק הזכירו מספר שמות של אנשים שהיו בהפגנה', טענה העורכת.

עו"ד בן גביר השיב כי היא מיתממת וכי ברגע שמזכירים את שמו ויחד עם זה מקשרים אותו לכל מיני קללות שנאמרו הרי שמדובר בהכפשה והוא דורש להגיב על כך.

לאחר שהעורכת סירבה שוב ושוב להעלות את בן גביר לשידור הקריא בן גביר תגובה בעל פה ודרש שתפורסם, ולו בכדי להקטין במקצת את הנזק שנעשה לו בהכפשתו.

תגובת עו"ד איתמר בן גביר כפי שנמסרה לגל"צ: "התכנית של רזי ברקאי היא לא מאוזנת כבר שנים רבות. ביקשתי לעלות לשידור כדי להגיב על ההכפשות נגדי ולתדהמתי אתם מונעים ממני לעשות כך. לא מתפלא שמי שמראיין כל שני וחמישי אנשי חמאס ואנשי שמאל קיצוני מסרב לאפשר לי אפילו לעלות לשידור ולהגיב על השמצות נגדי. ככה מתנהלת תקשורת בסוריה ובעיראק ולא במדינה דמוקרטית".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.