מיכל מבית שמש מרוצה מהאגיס

אני ממליצה לכל אמא הרוצה בשקט נפשי ובילד נינוח ולכל מי שמאמינה שלמגע בשבועות הראשונים יש השפעה על ההמשך: השתמשי ב HUGGIES LITTLE BABIES ובעזרת ה' לא תצטערי. {המלצת האמא }

בתור מישהי העוסקת לא מעט בתחום הנפש והפסיכולוגיה, אני יודעת ומבינה כמה חשוב המגע בשבועות הראשונים בחייו של התינוק ומה רבה השפעתו עליו במישור הלא מודע.

אני בהחלט מאמינה, כי התת מודע שלנו זוכר במקומות עמוקים מאד במוח את השבועות הללו, הם נצרבים בו לעד ולכן היה לי חשוב להעניק לילדים שלי את המגע האיכותי ביותר, במיוחד בימים הראשונים שלהם בעולם. לדעתי, דווקא לימים אלו יש חשיבות מרובה ביותר להמשך חייהם. ברור לכולנו, שלתינוק קשה להסתגל לעולם הגדול, עד לרגע לידתו הוא לא היה צריך לבכות, לראות, לאכול ופתאום מציפים אותו כל- כך הרבה גירויים! דבר שבטח מאד לא קל עבורו, וחושבתני כי מתפקידה של אם, להקל על עוללה כמה שניתן, במיוחד בימים אלו בהם הוא כה חסר אונים ומתקשה להביע את עצמו.

לצערי הרב עם בני הבכור יונתן לא הצלחתי לעשות זאת והוא היה עולל עצבני ונרגן ביותר. בזמנו, ניסיתי סוגים שונים של חיתולים ולא היה את חיתולי HUGGIES LITTLE BABIES המיועדים בדיוק לחודשים הראשונים בהם התינוק אך מתחיל 'לחנוך' ולחוש את העולם. חיתולים אלו מאופיינים בשכבה פנימית חדשה בעלת כריות ספיגה ייחודיות רכות למגע, המעניקה לעורו העדין של התינוק הגנה מושלמת. ייתכן מאד, שאילו הייתי משתמשת בהם באותם ימים, נרגנותו של יונתן הייתה מגיעה לכדי חצי ואז אף אני הייתי זוכה ליותר שעות שינה ולחוויית אימהות קלה ומספקת יותר.

לשמחתי, עם לידת בני השני דניאל השתמשתי בחיתולי HUGGIES LITTLE BABIES ומהרגע הראשון דניאל חותל רק בהם. קשה לי לתאר את ההבדל בין הנוחות שלו לזו של אחיו הבכור. דניאל הינו תינוק רגוע, נינוח, ישן היטב ומפזר חיוכים לכל עבר.

ברור שיש כאן גם אלמנטים של אופי מולד ואישיות, שהרי לא כל הילדים נולדים דומים זה לזה כפי שלא כל האצבעות דומות אחת לשנייה, אבל לפי הרגשתי, לפי האינטואיציה האימהית שלי, לחיתולים של HUGGIES LITTLE BABIES יש הרבה קשר לעניין.

לכן, אני ממליצה לכל אמא הרוצה בשקט נפשי ובילד נינוח ולכל מי שמאמינה שלמגע בשבועות הראשונים יש השפעה על ההמשך: השתמשי ב HUGGIES LITTLE BABIES ובעזרת ה' לא תצטערי.

בהצלחה

מיכל ש'. רמת בית שמש.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.